| Ονομασία | Πλάκες από ανοξείδωτο χάλυβα 201 |
|---|---|
| Techinical | ΚΑΛΟΥΡΛΕΙΣΜΟΥΣ |
| Δάχος | 00,6 mm 0,8 mm |
| Αξία | 201 |
| Τεχνική | Αναψυγμένα και μαρμελάδες |
| Ονομασία | SS201 Πλάκες φύλλων από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Techinical | Hot-rolled και ανοπτημένος |
| Δάχος | Δάχος 8 mm 10 mm |
| Αξία | 201 |
| Τεχνική | Διαθέσιμα γυαλισμένα ή χαραγμένα |
| Ονομασία | 410 φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα πλάκες 420 SS φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική | Κρυά/ζεστά τυλιγμένα |
| Δάχος | 00,4 mm 0,6 mm 0,8 mm |
| Αξία | 410 420 |
| Επιφάνεια | 2Β BA 8Κ |
| Ονομασία | 410 Φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα Φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Δάχος | 1mm 2mm 3mm |
| Αξία | 410 420 430 |
| Επιφάνεια | 2Β Λουστρωμένο Λουστρωμένο |
| Name | Stainless steel sheets plates 316 |
|---|---|
| Techinical | Κρυοκύλινδρο |
| Thickness | 0.3mm 0.4mm |
| Grade | 316 |
| Technique | Polished |
| Ονομασία | 201 φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα πλάκες |
|---|---|
| Techinical | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Δάχος | 6mm 8mm |
| Αξία | 201 |
| Τεχνική | ΚΑΛΟΥΡΛΕΙΣΜΟΥΣ |
| Ονομασία | Πίνακες από ανοξείδωτο χάλυβα 316/316L |
|---|---|
| Τεχνική | Άλλα από τα είδη της κλάσης 8402 |
| Δάχος | 0.8mm 1mm |
| Αξία | 316/316L |
| Επιφάνεια | 8K βουρτσισμένο διαθέσιμο |
| Name | Stainless steel sheets plates 304 |
|---|---|
| Techinical | Cold-rolled |
| Δάχος | 0.5mm 0.7mm |
| Grade | 304 |
| Technique | Annealed and Pickled |
| Ονομασία | Φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα SS201 |
|---|---|
| Techinical | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Δάχος | 2 mm - 10 mm |
| Αξία | 201 |
| Τεχνική | Διαθέσιμα γυαλισμένα ή ανάγλυφα |
| Ονομασία | SS304 φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική | Κρυοκύλινδρο |
| Δάχος | 0.1mm 0.2mm 0.3mm |
| Αξία | 304 304l |
| Επιφάνεια | 2Β / BA / 8K |