| όνομα | 316L Cold-Rolled φύλλα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Techinical | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Πάχος | 2.5mm |
| Βαθμός | 316L |
| Τεχνική | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| όνομα | 8K πιάτα ανοξείδωτου 316L |
|---|---|
| Techinical | Γυαλισμένος |
| Πάχος | Προσαρμοσμένος |
| Βαθμός | 316L |
| Τεχνική | 8K επεξεργασμένος |
| Διάμετρο | 1000mm2500mm ή όπως ζητείται |
|---|---|
| Διάρκεια | 10006000mm ή ως απαιτήσεις του πελάτη |
| Υλικό | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Τρίχωμα | Άκρη μύλων, σκισμένη άκρη |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, διακόσμηση, βιομηχανία, μηχανικές, κ.λπ. |
| Ονομασία | Σκόπια από χάλυβα από χάλυβα μη σιδηρουργικού τύπου 304 |
|---|---|
| Τεχνική | Κρυοκύλινδρο |
| Δάχος | 0.1mm 0,15mm 0,2mm |
| Αξία | 304 / 304L |
| Επιφάνεια | 2Β ομαλή |
| Ονομασία | 201 φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα J1 J2 J3 |
|---|---|
| Τεχνική | Κρυοκύλινδρο |
| Δάχος | 0.4mm 0.5mm |
| Αξία | 201 |
| Επιφάνεια | Όξινο πλύσιμο |
| Name | Stainless steel sheets for mirrors |
|---|---|
| Τύπος | Εικόνα |
| Grade | 201, 304, 306, 310S |
| Process | 8K Mirror |
| Εφαρμογή | Κτίριο εργοστασίου, κτίριο κουζίνας, διακόσμηση |
| Όνομα | 201 φύλλα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Techinical | Καυτός - κυλημένος |
| Πάχος | 42mm |
| Βαθμός | 201 |
| Επιφάνεια | No.1 |
| Ονομασία | Ελασματοποιημένα εν ψυχρώ 321 Hairline φύλλα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Techinical | Κρύο έλασμα |
| Δάχος | 0.8mm |
| Αξία | 321 |
| Επιφάνεια | Κρυοκύλινδρο |
| Όνομα | Ελασματοποιημένα εν ψυχρώ φύλλα ανοξείδωτου 310s |
|---|---|
| Techinical | ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Πάχος | 3 χιλιοστά |
| Βαθμός | 310S |
| Επιφάνεια | Ψυχρής έλασης |
| Ονομασία | 304 πιάτο χρώματος ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τεχνική | Χρώμα που ντύνεται |
| Δάχος | 2mm |
| Αξία | 304 |
| Μέγεθος | 1500 * 6000mm |