| Όνομα | Σωλήνες από γαλβανισμένο χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική | Ζεστό εμβαπτισμένο |
| Πάχος | 5mm |
| Βαθμός | DX51D |
| Στρώμα ψευδάργυρου | 100 |
| Όνομα | Q345b σπείρα χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Τεχνική | Θερμής έλασης |
| Βαθμός | Q345B |
| Εφαρμογή | Εργοστασιακή χρήση |
| Χρώμα | φυσικό χρώμα |
| Όνομα | Q235b σπείρα χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Τεχνική | Hot-rolled |
| Βαθμός | Q235B |
| Εφαρμογή | Χρήση κατασκευής |
| Χρώμα | μαύρος |
| Όνομα | Q195 σπείρα χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Τεχνική | Θερμής έλασης |
| Βαθμός | Q195 |
| Εφαρμογή | Εργοστασιακή χρήση |
| Χρώμα | φυσικό χρώμα |
| Όνομα | Προβαμμένο πηνίο από γαλβανισμένο χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική | Ζεστό - βουτηγμένο |
| Πάχος | 3 χιλιοστά |
| Βαθμός | DC51D |
| Χρήση | διακόσμηση |
| Όνομα | Σωλήνες από γαλβανισμένο χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική | Ζεστό εμβαπτισμένο |
| Πάχος | 3 χιλιοστά |
| Βαθμός χάλυβα | DC52D |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Όνομα | Σωλήνες από γαλβανισμένο χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική | Ζεστό εμβαπτισμένο |
| Πάχος | 3 χιλιοστά |
| Βαθμός | DX51D |
| Εφαρμογή | διακόσμηση |
| Όνομα | Σωλήνες από γαλβανισμένο χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική | Ζεστό εμβαπτισμένο |
| Πάχος | 4mm |
| Βαθμός | DC52D |
| Στρώμα ψευδάργυρου | 80 |
| Όνομα | Σωλήνες από γαλβανισμένο χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική | Ζεστό εμβαπτισμένο |
| Μήκος | Σαν ανάγκες του πελάτη |
| Βαθμός χάλυβα | DC52D |
| Στρώμα ψευδάργυρου | 120 |
| Όνομα | Γαλβανισμένοι σωλήνες χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική | Καυτός-βυθισμένος |
| Πάχος | 5mm |
| Βαθμός | DC53D |
| Χρώμα | Χρώμα Natutral |