| Ονομασία | 304 φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική | ΚΑΛΟΥΡΛΕΙΣΜΟΥΣ |
| Δάχος | 0.3mm |
| Αξία | 304 / 304L |
| μέγεθος | 1250*6000mm |
| Ονομασία | Το ανοξείδωτο καλύπτει 304 |
|---|---|
| Techinical | Προσαρμοσμένος διαθέσιμος |
| Δάχος | 2mm |
| Αξία | 300 σειρές |
| Επιφάνεια | 2Β / BA / 8K |
| Ονομασία | 304 φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Techinical | Επεξεργασμένα σε θερμότητα |
| Δάχος | 50 χιλιοστά |
| Αξία | 304 |
| μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Ονομασία | 60 mm 304 πλάκας από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική | Ζεστά/ψυχρά κυλούμενα |
| Δάχος | 60 χιλιοστά |
| Αξία | 304 |
| μέγεθος | 1219*2438 ή προσαρμοσμένος |
| Ονομασία | 304 χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική | Κρυοσυσταθέντα και βουρτσισμένα |
| Δάχος | 8 χιλιοστά |
| Αξία | 304 |
| μέγεθος | Σαν requirments |
| Διάμετρο | 1000-2500 mm ή όπως ζητείται |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κατασκευή, διακόσμηση, βιομηχανία, μηχανικές, κ.λπ. |
| Σχήμα | Εικόνα |
| Πιστοποιητικό | ISO, SGS, BV, κλπ. |
| Διάρκεια | 10006000mm ή ως απαιτήσεις του πελάτη |
| Ονομασία | Hot-rolled φύλλα 304 ανοξείδωτου |
|---|---|
| Δάχος | 12mm |
| Αξία | 304 |
| Μέγεθος | 4*8 |
| Τελείωσε. | Ανοπτημένος |
| Ονομασία | Χάλυβα από χαλύβδινο |
|---|---|
| Τεχνική | Κρυοκύλινδρο |
| Δάχος | 1mm 1.2mm 1.5mm |
| Αξία | 304 304l |
| Επιφάνεια | 2Β φυσικό |
| Ονομασία | 430 φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα 400 σειρές πλάκες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική | Θερμής έλασης |
| Δάχος | 8mm 10mm 12mm |
| Αξία | 430 |
| Επιφάνεια | NO.1 |
| όνομα | 321 πιάτα φύλλων ανοξείδωτου |
|---|---|
| Techinical | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Πάχος | 3mm 4mm |
| Βαθμός | 321 |
| Τεχνική | 2B επιφάνεια |