| Name | 316 Stainless steel sheets |
|---|---|
| Techinical | 2Β |
| Δάχος | 0.35mm 0.45mm |
| Αξία | 316 |
| Τεχνική | Λουστρωμένο, 8K, καθρέφτης |
| Ονομασία | 304 πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 0,8 mm |
|---|---|
| Τεχνική | Διαθέσιμα γυαλισμένα |
| Δάχος | 0.8mm |
| Αξία | 304 |
| μέγεθος | Προσαρμογή |
| Ονομασία | 316 πλάκες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Techinical | 2B = Cold-rolled |
| Thickness | 0.45mm 0.55mm |
| Αξία | 316 |
| Technique | Polished, |
| Ονομασία | 304 φύλλα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Techinical | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Δάχος | 6 χιλιοστά |
| Αξία | 304 |
| Επιφάνεια | 2B |
| Ονομασία | 304 αποτυπωμένο σε ανάγλυφο ανοξείδωτο πιάτο |
|---|---|
| Τεχνική | Επεξεργασία μοτίβων |
| Δάχος | 1,5 χιλ. |
| Αξία | 304 |
| μέγεθος | Κατόπιν αιτήματος |
| Ονομασία | 304 αποτυπωμένο σε ανάγλυφο ανοξείδωτο πιάτο |
|---|---|
| Τεχνική | Διάφορα σχέδια |
| Δάχος | 10 χιλ. |
| Αξία | 304 |
| μέγεθος | 1219 * 2438 |
| Name | Stainless steel plates |
|---|---|
| Techinical | Κρύο έλασμα = 2B |
| Thickness | 1.11mm - 15mm |
| Grade | AST, 304 Grade |
| Technique | 8K, Polished |
| Ονομασία | Ανθρακιστές Πλάκες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Techinical | Cold rolling |
| Thickness | 1.01mm - 15mm |
| Αξία | JIS 316 |
| Technique | Mirro, polished |
| Name | Widely use stainless steel plates |
|---|---|
| Techinical | Cold- rolled / 2B |
| Thickness | 0.99mm - 15mm |
| Αξία | ASTM 304 |
| Technique | Polished, 8K |
| Name | 304 Stainless steel plates |
|---|---|
| Techinical | 2Β = Ψυχρά κυλούμενα |
| Thickness | 0.55mm 0.65mm |
| Αξία | 304 |
| Technique | Embossed |