| Ονομασία | Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα 316 |
|---|---|
| Techinical | Κρύο έλασμα |
| Δάχος | 50 χιλιοστά |
| Αξία | 316 |
| Επιφάνεια | Κρυοκύλινδρο |
| Name | Stainless steel sheets |
|---|---|
| Τύπος | Πλάκα |
| Αξία | 201, 304, 306 |
| Διαδικασία | 2Β, 8K, καθρέφτης |
| Εφαρμογή | Κτίριο βιομηχανίας, κτίριο κουζίνας |
| Υλικό | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κατασκευή, διακόσμηση, βιομηχανία, μηχανικές, κ.λπ. |
| Διάρκεια | 10006000mm ή ως απαιτήσεις του πελάτη |
| Τρίχωμα | Άκρη μύλων, σκισμένη άκρη |
| Παράδοση | 3-5 ημέρες |
| Όνομα | Ελασματοποιημένα εν ψυχρώ φύλλα ανοξείδωτου 904L |
|---|---|
| Techinical | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Πάχος | 6mm |
| Βαθμός | 904L |
| Επιφάνεια | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Υλικό | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κατασκευή, διακόσμηση, βιομηχανία, μηχανικές, κ.λπ. |
| Επεξεργασία | Ανόπτηση, πάστωμα, στίλβωση |
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Δάχος | 0.1mm100mm |
| Ονομασία | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα 8K πλάκα |
|---|---|
| Τεχνική | 8K επεξεργασμένος |
| Δάχος | 0,7 χλστ |
| Αξία | 304 |
| Μέγεθος | Σαν ανάγκες του πελάτη |
| Όνομα | Ελασματοποιημένα εν ψυχρώ φύλλα ανοξείδωτου 309s |
|---|---|
| Techinical | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Πάχος | 0.3mm |
| Βαθμός | 309s |
| Επιφάνεια | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Ονομασία | 201 Φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Techinical | Επικονικευμένα |
| Δάχος | 12 χιλιοστά |
| Αξία | 304 |
| Επιφάνεια | NO.1 |
| Όνομα | Ελασματοποιημένα εν ψυχρώ φύλλα ανοξείδωτου 316L Hairline |
|---|---|
| Techinical | ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Πάχος | 0,6 χλστ |
| Βαθμός | 316L |
| Επιφάνεια | Ψυχρής έλασης |
| Ονομασία | Διατρυπημένα ανοξείδωτο πιάτα |
|---|---|
| Τεχνική | Διατρυπημένος |
| Δάχος | 0.6mm |
| Αξία | 304 |
| Μέγεθος | 1219*2438 χιλ. |