| Ονομασία | Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Υλικό | Άλλος χάλυβας |
| Δάχος | 3.7mm |
| Αξία | 303 |
| Επιφάνεια | cold-rolling |
| Ονομασία | Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα κλάσης 304 |
|---|---|
| υλικό | 304 |
| Δάχος | SCH 5S |
| Εξωτερική διάμετρος | 0.35-915mm |
| Επιφάνεια | BA |
| Ονομασία | Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα κλάσης 201 |
|---|---|
| Υλικό | 201 |
| Δάχος | SCH 10S |
| Εξωτερική διάμετρος | 0.45-975mm |
| Επιφάνεια | Επιφάνεια καθρεφτών |
| Ονομασία | 316 Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Δάχος | 4 χιλιοστά |
| Αξία | 316 |
| Επιφάνεια | 2Β |
| Ονομασία | Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα κλάσης 304 |
|---|---|
| υλικό | Άλλος χάλυβας |
| Δάχος | 2.3mm |
| Αξία | 303 |
| Επιφάνεια | 2Β |
| Ονομασία | 316 Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Δάχος | 4 χιλιοστά |
| Αξία | 316 |
| Επιφάνεια | 2Β |
| Ονομασία | Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα κλάσης 304 |
|---|---|
| υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Δάχος | 1.65mm |
| Αξία | 304 βαθμός |
| Επιφάνεια | ΒΑ, παγωμένο έλασμα |
| Ονομασία | 304 Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| υλικό | Άλλος χάλυβας |
| Δάχος | 5mm |
| Αξία | 304 |
| Επιφάνεια | 2Β, ψυχρά κυλούμενα |
| Ονομασία | 316 Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| υλικό | Άλλος χάλυβας |
| Δάχος | 3 χιλιοστά |
| Αξία | 316 |
| Επιφάνεια | Κρυοκύλινδρο |
| Ονομασία | 316 Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Υλικό | Άλλος χάλυβας |
| Δάχος | 2.5mm |
| Αξία | 316 |
| Επιφάνεια | Κρυοκύλινδρο |