| Ονομασία | Ετικέτες SS Πλακέτες 201 J1 J2 J3 |
|---|---|
| Τεχνική | Κρυοκύλινδρο |
| Δάχος | 0.4mm 0.5mm |
| Αξία | 201 |
| Επιφάνεια | Διαθέσιμα γυαλισμένα ή χαραγμένα |
| Ονομασία | 316 πλάκες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Techinical | BA |
| Thickness | 0.65mm 0.75mm |
| Grade | 316 |
| Διαδικασία | Ανάγλυφο |
| Όνομα | Το ανοξείδωτο καλύπτει 304 |
|---|---|
| Techinical | Καυτός - κυλημένος/cold-rolled |
| Πάχος | 0.5mm |
| Βαθμός | 300 σειρές |
| Επιφάνεια | 2B / BA |
| Ονομασία | 304 σπείρα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τεχνική | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Κατηγορία χάλυβα | 304 |
| Χρώμα | Φυσικό χρώμα |
| Δάχος | 0.4mm |
| Όνομα | 304 σπείρα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τεχνική | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Βαθμός χάλυβα | 304 |
| Χρώμα | άσπρο ασήμι |
| Πάχος | 0.5mm |
| Ονομασία | 304 φύλλα SS |
|---|---|
| Techinical | hot-rolling |
| Δάχος | 12 χιλιοστά |
| Αξία | 304 304L |
| Επιφάνεια | No.1 ή προσαρμοσμένος |
| Όνομα | 904L σπείρα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τεχνικός | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Βαθμός | 904L |
| Χρώμα | Χρώμα αγκίδων |
| Πάχος | 0.25mm14mm |
| Ονομασία | Σελίδες SUS 304 SS |
|---|---|
| Τεχνική | Κρυοκύλινδρο |
| Δάχος | 0.4mm 0.5mm 0.6mm |
| Αξία | 304 |
| Επιφάνεια | 2Β BA 8Κ |
| Χρώμα | Ασημένιο |
|---|---|
| Επιφάνεια | 2B, BA, HL, No.1, No.4, 8K |
| Επεξεργασία | Ανόπτηση, πάστωμα, στίλβωση |
| Πιστοποιητικό | ISO, SGS, BV, κλπ. |
| Διάμετρο | 1000mm2500mm ή όπως ζητείται |
| Name | 316 Stainless steel sheets |
|---|---|
| Techinical | hot-rolled |
| Δάχος | Προσαρμοσμένο |
| Grade | 316 304 |
| Process | Embossed, Pattern |