| Ονομασία | Σωλήνες κλάσης Ss304 |
|---|---|
| υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Δάχος | 1.5mm |
| Αξία | 304 |
| Επιφάνεια | BA |
| Ονομασία | Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα 316L |
|---|---|
| Techinical | Κρύο έλασμα |
| Δάχος | 8 χιλιοστά |
| Αξία | 316L |
| Επιφάνεια | Κρυοκύλινδρο |
| Ονομασία | Πλάκα/ φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα 304 |
|---|---|
| Techinical | Θερμής έλασης |
| Δάχος | 20 χιλιοστά |
| Αξία | 304 |
| Εφαρμογή | Κατασκευή |
| Ονομασία | Φύλλα ανοξείδωτου SS 304 |
|---|---|
| Δάχος | 10mm |
| Αξία | 304 |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Τελείωσε. | Θερμής έλασης |
| όνομα | 316L φύλλα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Techinical | Hot-rolled/Cold-rolled |
| Πάχος | 4mm 5mm |
| Βαθμός | 316L |
| SGS | Διαθέσιμος |
| Ονομασία | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική | Γυαλισμένος |
| Δάχος | 1,2 χιλ. |
| Αξία | 304 |
| Μέγεθος | 1500 * 6000mm |
| Ονομασία | Αποτυπωμένα σε ανάγλυφο πιάτα φύλλα 304 ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τεχνική | Σχέδιο παραχθε'ν |
| Δάχος | 3mm |
| Αξία | 304 |
| Μέγεθος | Σαν ανάγκες του πελάτη |
| Ονομασία | 304 αποτυπωμένα σε ανάγλυφο ανοξείδωτο φύλλα |
|---|---|
| Τεχνική | Ζεστή - έλαση |
| Δάχος | 10mm |
| Αξία | 304 |
| Μέγεθος | 1500 * 6000mm |
| Ονομασία | Το ανοξείδωτο καλύπτει 304 |
|---|---|
| Techinical | Προσαρμοσμένος διαθέσιμος |
| Δάχος | 4mm |
| Αξία | 304 |
| Επιφάνεια | Προσαρμοσμένο |
| Ονομασία | 50 mm 304 πλάκας από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική | Ζεστή - έλαση |
| Δάχος | 50 χιλιοστά |
| Αξία | 304 |
| Μέγεθος | Σαν αίτημα του πελάτη |