| Ονομασία | 304 πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 0,4 mm |
|---|---|
| Τεχνική | Χειροποίητα |
| Δάχος | 0.4mm |
| Αξία | 304 |
| Μέγεθος | Σαν απαίτηση του πελάτη |
| όνομα | Το ανοξείδωτο καλύπτει 321 φύλλα Inox |
|---|---|
| Techinical | Θερμής έλασης |
| Πάχος | 12mm |
| Βαθμός | 321 |
| Τεχνική | No.1 επιφάνεια |
| Ονομασία | Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική | Αναψυγμένα και μαρμελάδες |
| Δάχος | 0.110mm |
| Αξία | ΣΥ304 |
| Επιφάνεια | Διαθέσιμα γυαλισμένα |
| Ονομασία | 316/316L πλάκες από ανοξείδωτο χάλυβα φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική | Αναψυγμένα και μαρμελάδες |
| Δάχος | 1.5mm 2mm |
| Αξία | 316/316L |
| Επιφάνεια | 8K βουρτσισμένο διαθέσιμο |
| Ονομασία | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική | Επεξεργασμένα μαλλιά |
| Δάχος | 5 χιλ. |
| Αξία | 304 |
| Μέγεθος | 1250 * 2500 χιλ. |
| Όνομα | 304 Πηνίο από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική | Ψυχρής έλασης |
| Βαθμός | 304 |
| Χρώμα | ασήμι |
| Πάχος | 0.2mm6mm |
| Όνομα | 310S σπείρα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τεχνικός | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Βαθμός | 310S |
| Χρώμα | Φωτεινός |
| Πάχος | 0.25mm13mm |
| Όνομα | Q235b φύλλο χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Τεχνική | Hot-rolled |
| Πάχος | 26mm |
| Πρότυπα | ASME |
| Εφαρμογή | Χρήση βιομηχανίας και κατασκευής |
| Όνομα | Q235 φύλλο χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Τεχνική | Hot-rolled |
| Πάχος | 30mm |
| Πρότυπα | JIS |
| Εφαρμογή | Χρήση βιομηχανίας και κατασκευής |
| Ονομασία | Ελαστικές πλάκες από ανοξείδωτο χάλυβα 304 |
|---|---|
| Τεχνική | Διαθέσιμο με βούρτσισμα |
| Κατηγορία χάλυβα | 304 |
| Χρώμα | Τελεία HL ή Τελεία καθρέφτη |
| Δάχος | 6.5mm |