| Ονομασία | Ανοξείδωτο 304 Hairline πιάτων φύλλων που τελειώνουν |
|---|---|
| Τεχνική | Βουρτσισμένος |
| Δάχος | Προσαρμοσμένο |
| Αξία | 304 |
| Μέγεθος | 1220*2440mm |
| Ονομασία | 304 χαραγμένα ανοξείδωτο φύλλα |
|---|---|
| Τεχνική | Χαραγμένος |
| Δάχος | 0.8mm |
| Αξία | 304 |
| Μέγεθος | 1500*6000mm |
| Επιφάνεια | 2B, BA, HL, No.1, No.4, 8K |
|---|---|
| Διάρκεια | 10006000mm ή ως απαιτήσεις του πελάτη |
| Σκληρότητα | HV200-HV280 |
| Παράδοση | 3-5 ημέρες |
| Δάχος | 0.1mm100mm |
| όνομα | Φύλλα δομικού χάλυβα 16Mn ήπιου χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική | Θερμής έλασης |
| Πάχος | 20mm |
| Πρότυπα | ΜΒ |
| Εφαρμογή | Κτήριο δομών |
| Ονομασία | Σφραγίδες από ανοξείδωτο χάλυβα κλάσης 304 |
|---|---|
| Material | High Quality Stainless Steel |
| Thickness | 2.25mm |
| Αξία | Τάξη GB 304 |
| Surface | 8K Mirror |
| Ονομασία | Πλάκες από ανοξείδωτο χάλυβα 201 |
|---|---|
| Techinical | Διαθέσιμα γυαλισμένα |
| Δάχος | 4mm 5mm |
| Αξία | 201 |
| Τεχνική | Αναψυγμένα και μαρμελάδες |
| Ονομασία | 304 Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Δάχος | 2.5mm |
| Επιφάνεια | BA |
| Διάρκεια | 6m ή προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή | Διακόσμηση, Παράθυρα σκάλας, Βιομηχανία |
| Ονομασία | 304 Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 655°C |
| Δάχος | 6.5mm |
| πρότυπο | ΑΙΣΙ |
| Επιφάνεια | cold-rolling |
| Ονομασία | Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Δάχος | 2 χιλιοστά |
| Αξία | 304 |
| Επιφάνεια | cold-rolling |
| Ονομασία | Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Δάχος | 2.8mm |
| Αξία | 316 |
| Επιφάνεια | καθρέφτης |