| όνομα | 316L φύλλα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Techinical | Θερμής έλασης |
| Πάχος | 7mm |
| Βαθμός | 316L |
| MTC | Διαθέσιμος |
| Ονομασία | 400 σειρά Ατσάλινη φύλλα Ατσάλινη πλάκες ASTM 410 420 430 Δυνατότητα 4mm 5mm 6mm Κινέζικο εργοστάσιο |
|---|---|
| Τεχνική | Hot-rolled/Cold-rolled |
| Δάχος | 4mm 5mm 6mm |
| Αξία | Σειρά 400 |
| Επιφάνεια | 2Β ή ανάλογα με την ανάγκη |
| Name | Stainless steel sheets |
|---|---|
| Techinical | 2B |
| Δάχος | Προσαρμοσμένο |
| Grade | SS316 |
| Διαδικασία | Εκτυπωμένο, μοτίβο, |
| Ονομασία | Φύλλα 304 ανοξείδωτου |
|---|---|
| Δάχος | 0.330mm |
| Αξία | 304 |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Τελείωσε. | 2B NO.1 |
| Όνομα | Φύλλα 304 ανοξείδωτου |
|---|---|
| Techinical | Καυτός - κυλημένος |
| Πάχος | 8mm |
| Βαθμός | 304 304L |
| Επιφάνεια | No.1 |
| Ονομασία | Κινέζικα φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα ASTM 304 |
|---|---|
| Τεχνική | Κρυοκύλινδρο |
| Δάχος | 1 χιλιοστό και μισό |
| Αξία | 304 |
| Επιφάνεια | Διαθέσιμα γυαλισμένα |
| Ονομασία | Χρωματισμένα φύλλα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τεχνική | Χρώμα |
| Δάχος | 0.2mm |
| Αξία | 304 |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Ονομασία | 2mm 304 φύλλα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τεχνική | Κρυοκύλινδρο |
| Δάχος | 2 χιλιοστά |
| Αξία | 304 / 304L |
| Επιφάνεια | Αναψυγμένα και μαρμελάδες |
| πλάτος | 1000-2500 mm ή όπως ζητείται |
|---|---|
| σκληρότητα | HV200-HV280 |
| Επιφάνεια | 2B, BA, HL, No.1, No.4, 8K |
| Υλικό | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Τρίχωμα | Άκρη μύλων, σκισμένη άκρη |
| Name | Stainless steel plates |
|---|---|
| Techinical | Cold- rolled / 2B |
| Δάχος | 1.11mm - 15mm |
| Grade | JIS 304 Grade |
| Technique | 8K, Polished, Mirror |