| Όνομα | Τα φύλλα ΓΠ γαλβάνισαν ζαρωμένα τα χάλυβας φύλλα υλικού κατασκευής σκεπής |
|---|---|
| Τεχνική | Ζεστό - βουτηγμένο |
| Πάχος | 2 χιλ. |
| Βαθμός | DX53D |
| Εφαρμογή | Δομή υλικού κατασκευής σκεπής |
| Όνομα | Q355 φύλλο χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Τεχνική | Θερμής έλασης |
| Πάχος | 0,8-1,2 χλστ |
| πρότυπα | JIS |
| Πλάτος | 10011250mm |
| Όνομα | Q355 φύλλο χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Τεχνική | Hot-rolled |
| Πάχος | 12mm |
| Πρότυπα | ΜΒ |
| Εφαρμογή | Χρήση βιομηχανίας και κατασκευής |
| Όνομα | Q195 φύλλο χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Τεχνική | Hot-rolled |
| Πάχος | 14mm |
| Πρότυπα | Το EN |
| Εφαρμογή | Χρήση βιομηχανίας και κατασκευής |
| Όνομα | Q195 φύλλο χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Τεχνική | Θερμής έλασης |
| Πάχος | 10mm |
| Πρότυπα | JIS |
| Εφαρμογή | Χρήση βιομηχανίας και κατασκευής |
| Όνομα | Γαλβανιζέ λαμαρίνες |
|---|---|
| Τεχνική | Ψυχρής έλασης |
| Πάχος | 0.8mm |
| Βαθμός | DX52D |
| Εφαρμογή | Δεξαμενή νερού |
| Όνομα | Γαλβανιζέ λαμαρίνες |
|---|---|
| Τεχνική | Ζεστό - βουτηγμένο |
| Πάχος | 15 χιλιοστά |
| Βαθμός | DX53D |
| Εφαρμογή | Δεξαμενή νερού |
| Όνομα | Γαλβανισμένα PPGI φύλλα χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική | Ζεστό - βουτηγμένο |
| Πάχος | 0.8mm |
| Βαθμός | SGCC |
| Χρήση | πάνελ τοίχου |
| Όνομα | Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική | Ζεστό εμβαπτισμένο |
| Πάχος | 8 χιλιοστά |
| Βαθμός | DC53D |
| Στρώμα ψευδάργυρου | 180 γρ |
| Όνομα | Γαλβανιζέ λαμαρίνες |
|---|---|
| Τεχνική | Ψυχρής έλασης |
| Πάχος | 0,2-8mm |
| Βαθμός | DX520 |
| Εφαρμογή | Κτίριο |