| Όνομα | Q345B φύλλο κρατών μελών |
|---|---|
| Τεχνική | Θερμής έλασης |
| Πάχος | 40mm |
| πρότυπα | ΟΠΩΣ ΕΓΩ |
| Εφαρμογή | κατασκευή |
| Ονομασία | Τεχνουργήματα από χαλκό T1 |
|---|---|
| Τεχνική | Σφραγισμός |
| Δάχος | 1 mm 0,9 mm |
| Αξία | Τ1 |
| Διάρκεια | Εξαρτάται από το βάρος της τροχιάς |
| Ονομασία | Καθοδικά φύλλα χαλκού C12200 C22000 |
|---|---|
| Τεχνική | Καθαρίζω |
| Δάχος | 1.5mm 2mm |
| Αξία | Κεφαλαιαγορά |
| Διάρκεια | Σαν απαιτήσεις του πελάτη |
| Όνομα | Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική | Καυτός-βυθισμένος |
| Πάχος | 11mm |
| Βαθμός | DX51D |
| Στρώμα ψευδάργυρου | 160g |
| Όνομα | Γαλβανισμένα ζαρωμένα φύλλα |
|---|---|
| Τεχνική | Ζεστό - βουτηγμένο |
| Πάχος | 0,8 χιλ. |
| Βαθμός | DX51D |
| Εφαρμογή | Φύλλα στέγης |
| Όνομα | Γαλβανισμένες σπείρες χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική | Καυτός-βυθισμένος |
| Πάχος | 6mm |
| Βαθμός | DX53D |
| Στρώμα ψευδάργυρου | 180g |
| Όνομα | Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική | Καυτός-βυθισμένος |
| Πάχος | 5mm |
| Βαθμός | DX51D |
| Στρώμα ψευδάργυρου | 80g |
| Ονομασία | Πίνακες από χαλκό C28000 |
|---|---|
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Δάχος | 3mm 4mm |
| Αξία | Κεφαλαιαγορά |
| Συσκευές από χάλυβα | Σύνθεση ψευδαργύρου |
| Όνομα | Q195 σπείρες χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Τεχνική | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Βαθμός | Q195 |
| Εφαρμογή | Βιομηχανία |
| Χρώμα | μαύρος |
| Όνομα | Q235 σπείρα χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Τεχνική | Ζεστή - έλαση |
| Βαθμός | Q235 |
| Εφαρμογή | κατασκευή |
| Χρώμα | Μαύρος |