| Όνομα | Σωλήνες από γαλβανισμένο χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική | Ζεστό εμβαπτισμένο |
| Πάχος | 3 χιλιοστά |
| Βαθμός | DC53D |
| Χρώμα | Φωτεινός |
| Όνομα | Q235b σπείρα χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Τεχνική | Θερμής έλασης |
| Βαθμός | Q235B |
| Εφαρμογή | Κατασκευαστική χρήση |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Παράδοση | 3-5 ημέρες |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κατασκευή, διακόσμηση, βιομηχανία, μηχανικές, κ.λπ. |
| Ανεκτικότητα | ±0,01 mm |
| Σχήμα | Εικόνα |
| υλικό | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Επιφάνεια | 2B, BA, HL, No.1, No.4, 8K |
|---|---|
| Διάρκεια | 10006000mm ή ως απαιτήσεις του πελάτη |
| Σχήμα | Εικόνα |
| παράδοση | 3-5 ημέρες |
| πιστοποιητικό | ISO, SGS, BV, κλπ. |
| Επιφάνεια | 2B, BA, HL, No.1, No.4, 8K |
|---|---|
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Διάρκεια | 10006000mm ή ως απαιτήσεις του πελάτη |
| Επεξεργασία | Ανόπτηση, πάστωμα, στίλβωση |
| Συσκευή | Τυπικό πακέτο ναυσιπλοΐας εξαγωγής |
| Όνομα | Γαλβανιζέ λαμαρίνες |
|---|---|
| Τεχνική | Ψυχρής έλασης |
| Πάχος | 0,2-8mm |
| Βαθμός | DX53D |
| Εφαρμογή | Δεξαμενή νερού |
| Όνομα | Γαλβανιζέ λαμαρίνες |
|---|---|
| Τεχνική | Ζεστό - βουτηγμένο |
| Πάχος | 6mm |
| Βαθμός | DC520 |
| Εφαρμογή | Κτίριο |
| Όνομα | Γαλβανισμένα ζαρωμένα χάλυβας φύλλα |
|---|---|
| Τεχνική | Ζεστό - βουτηγμένο |
| Πάχος | 1 mm |
| Βαθμός | DC51D |
| Εφαρμογή | πάνελ τοίχου |
| Όνομα | Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική | Καυτός-βυθισμένος |
| Πάχος | 6mm |
| Βαθμός | Dc51D |
| Στρώμα ψευδάργυρου | 120g |
| όνομα | Ο ήπιος χάλυβας καλύπτει τα φύλλα 45# |
|---|---|
| Τεχνική | Θερμής έλασης |
| Πάχος | 32mm |
| Πρότυπα | ΜΒ |
| Εφαρμογή | Χρήση εργοστασίων |