| Όνομα | Q355 σπείρα χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Τεχνική | Hot-rolled |
| Βαθμός | Q355 |
| Εφαρμογή | Χρήση κατασκευής |
| Χρώμα | μαύρος |
| Ονομασία | Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα 304L |
|---|---|
| Techinical | Κρύο έλασμα |
| Δάχος | 0.5mm |
| Αξία | 304L |
| Επιφάνεια | Κρυοκύλινδρο |
| Ονομασία | 304 πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 80 mm |
|---|---|
| Τεχνική | Ψυχρής έλασης / Θερμής έλασης |
| Δάχος | 80 χιλιοστά |
| Αξία | 304 |
| μέγεθος | 1500 * 6000 mm ή όπως απαιτείται |
| Όνομα | Γαλβανισμένα PPGI φύλλα χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική | Ζεστό - βουτηγμένο |
| Πάχος | 1,5 χλστ |
| Βαθμός | DX52D |
| Εφαρμογή | Υλικό κατασκευής σκεπής |
| Όνομα | Γαλβανιζέ λαμαρίνες |
|---|---|
| Τεχνική | Ψυχρής έλασης |
| Πάχος | 1mm |
| Βαθμός | DX51D |
| Εφαρμογή | Εμπορευματοκιβώτιο |
| Όνομα | Q195B φύλλο χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Τεχνική | Hot-rolled |
| Πάχος | 15mm |
| Πρότυπα | SUS |
| Εφαρμογή | Χρήση βιομηχανίας και κατασκευής |
| Ονομασία | Τ1 Τ2 Πλάκα χαλκού |
|---|---|
| Τεχνική | Καθαρισμός χαλκού |
| Δάχος | 00,4 mm |
| Αξία | Τ1 |
| Διάρκεια | Σαν απαιτήσεις του πελάτη |
| Όνομα | 16Mn φύλλο χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Τεχνική | Hot-rolled |
| Πάχος | 45mm |
| Πρότυπα | ASTM |
| Εφαρμογή | Χρήση βιομηχανίας και κατασκευής |
| Όνομα | Q195 φύλλο χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Τεχνική | Hot-rolled |
| Πάχος | 20mm |
| Πρότυπα | ASTM |
| Εφαρμογή | Χρήση βιομηχανίας και κατασκευής |
| Όνομα | Q355B φύλλο χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Τεχνική | Hot-rolled |
| Πάχος | 35mm |
| Πρότυπα | DIN |
| Εφαρμογή | Χρήση βιομηχανίας και κατασκευής |