| Όνομα | 304 Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική | Ζεστή - έλαση |
| Πάχος | 5mm |
| Υλικό | 304 |
| Επιφάνεια | Νο. 1 |
| Όνομα | Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική | Καυτός-βυθισμένος |
| Πάχος | 10mm |
| Βαθμός | DC53D |
| Στρώμα ψευδάργυρου | 80g |
| Ονομασία | Πίνακες χαλκού TU1 TU2 |
|---|---|
| Τεχνική | Μείωση του οξυγόνου |
| Δάχος | 0.5mm 0.6mm |
| Αξία | ΤΟ1 |
| Διάρκεια | Σαν απαιτήσεις του πελάτη |
| Ονομασία | Φύλλα από χαλκό TP1 |
|---|---|
| Τεχνική | Κατεβάστε |
| Δάχος | 0.7mm 008mm |
| Αξία | TP1 |
| Διάρκεια | 6 μέτρα |
| Ονομασία | C11000 C12000 Καθοδικά φύλλα χαλκού |
|---|---|
| Τεχνική | Μείωση του οξυγόνου |
| Δάχος | 3mm 5mm |
| Αξία | Κεφαλαιαγορά |
| Διάρκεια | Σαν απαιτήσεις του πελάτη |
| Όνομα | Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική | Ζεστό εμβαπτισμένο |
| Πάχος | 3 χιλιοστά |
| Βαθμός | DX53D |
| Στρώμα ψευδάργυρου | 100 γρ |
| Ονομασία | Πίνακες από χαλκό C21000 |
|---|---|
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Δάχος | 0.130mm |
| Αξία | C21000 |
| Συσκευές από χάλυβα | Σύνθεση ψευδαργύρου |
| Ονομασία | Κόκκινο χαλκό φύλλα ταινία T2 |
|---|---|
| Τεχνική | cold-rolling |
| Δάχος | 1 χιλιοστό 1,2 χιλιοστό |
| Αξία | T2 |
| Διάρκεια | Σαν απαιτήσεις του πελάτη |
| Όνομα | Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική | Ζεστό εμβαπτισμένο |
| Πάχος | 9 χιλιοστά |
| Βαθμός | DC53D |
| Στρώμα ψευδάργυρου | 200 γρ |
| Όνομα | Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική | Ζεστό εμβαπτισμένο |
| Πάχος | 10mm |
| Βαθμός | DC53D |
| Στρώμα ψευδάργυρου | 80 γρ |