| Ονομασία | σπείρα ανοξείδωτου 321 |
|---|---|
| Αξία | 321 |
| Χρώμα | ασημένιο ή μαύρο |
| Μέγεθος | Ως ανάγκες |
| Πιστοποίηση | MTC ISO Available |
| Όνομα | Γαλβανισμένα φύλλα χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική | Καυτός - βυθισμένος |
| Πάχος | 8mm |
| Βαθμός | DX51D |
| Εφαρμογή | Γεωργία |
| Ονομασία | Κινέζικο εργοστάσιο κυλίνδρων από ανοξείδωτο χάλυβα 201 |
|---|---|
| Τεχνική | Επεξεργασία |
| Αξία | 201 J1 J2 J3 |
| Χρώμα | Φυσικό χρώμα λευκό γκρι |
| Δάχος | 0.5mm 0.6mm |
| Ονομασία | 316 Στρογγυλή από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική | αριθ. 1 |
| Αξία | 316 |
| Χρώμα | Φυσικό σχιστόλιθος |
| Δάχος | 10,4 mm |
| Ονομασία | Πηνίο από ανοξείδωτο χάλυβα 316Ti |
|---|---|
| Τεχνική | NO1 ζεστά κυλούμενα |
| Αξία | 316Ti |
| Χρώμα | Σλιβέρ |
| Δάχος | 1.5mm |
| Ονομασία | Πίνακες από χαλκό C26800 |
|---|---|
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Δάχος | 1mm 2mm |
| Αξία | C26800 |
| Συσκευές από χάλυβα | Σύνθεση ψευδαργύρου |
| Ονομασία | Στρογγυλοπίνακες SS 304 |
|---|---|
| Τεχνική | Κρύο - που κυλά |
| Κατηγορία χάλυβα | 304 |
| Χρώμα | Στίλβωση διαθέσιμη |
| Δάχος | 6mm |
| Όνομα | Γαλβανιζέ λαμαρίνες στέγης |
|---|---|
| Τεχνική | Ζεστό - βουτηγμένο |
| Πάχος | 1,2 χλστ |
| Βαθμός | DX51D |
| Εφαρμογή | Δομή αποθηκών εμπορευμάτων |
| Όνομα | Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική | Ζεστό εμβαπτισμένο |
| Πάχος | 7mm |
| Βαθμός | DC52D |
| Στρώμα ψευδάργυρου | 160g |
| Όνομα | Γαλβανισμένοι σωλήνες χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ καυτός-που βυθίζεται |
| Πάχος | 5mm |
| Βαθμός | DX52D |
| Στρώμα ψευδάργυρου | 80 |