| Όνομα | Γαλβανιζέ λαμαρίνες |
|---|---|
| Τεχνική | Ψυχρής έλασης |
| Πάχος | 0.8mm |
| Βαθμός | DX53D |
| Εφαρμογή | ηλιακός |
| Όνομα | Γαλβανιζέ λαμαρίνες |
|---|---|
| Τεχνική | Ζεστό - βουτηγμένο |
| Πάχος | 8 χιλιοστά |
| Βαθμός | DX51D |
| Εφαρμογή | Δεξαμενή νερού |
| Όνομα | Γαλβανιζέ λαμαρίνες |
|---|---|
| Τεχνική | Ζεστό - βουτηγμένο |
| Πάχος | 10mm |
| Βαθμός | DX52D |
| Εφαρμογή | ηλιακός |
| Ονομασία | Πηνίο 310S από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική | hot-rolling |
| Αξία | 310s |
| Χρώμα | Ο φυσικός Μαύρος |
| Δάχος | 1.2MM |
| Όνομα | 304 Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική | Ζεστή - έλαση |
| Πάχος | 2mm |
| Βαθμός | 304 |
| Επιφάνεια | Νο. 1 |
| Όνομα | 304 Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Υλικό | 304 |
| Πάχος | 5mm |
| Βαθμός | 304 |
| Επιφάνεια | ΒΑ |
| Ονομασία | Πηνίο από ανοξείδωτο χάλυβα 304 |
|---|---|
| Τεχνική | hot-rolling |
| Κατηγορία χάλυβα | 304 |
| Χρώμα | σαφές λευκό |
| Δάχος | 5 χιλ. |
| όνομα | Φύλλα ήπιου χάλυβα Q235 |
|---|---|
| Τεχνική | Θερμής έλασης |
| Πάχος | 22mm |
| Πρότυπα | ASME AISI SUS |
| Εφαρμογή | Κατασκευαστική χρήση |
| όνομα | 304 χωρίς συγκόλληση σωλήνες ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τεχνική | Στίλβωση διαθέσιμη |
| Πάχος | 6mm |
| Βαθμός | 304 |
| Τύπος | στρογγυλοί σωλήνες |
| Ονομασία | 309s σπείρα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τεχνική | Θερμής έλασης |
| Αξία | 309S |
| Χρώμα | Φυσικό γκρι |
| Δάχος | 0.9mm |