| Όνομα | Γαλβανιζέ λαμαρίνες |
|---|---|
| Τεχνική | Ζεστό - βουτηγμένο |
| Πάχος | 22 mm |
| Βαθμός | DX52D |
| Εφαρμογή | Εμπορευματοκιβώτιο |
| όνομα | Φύλλα χάλυβα άνθρακα Q235B |
|---|---|
| Τεχνική | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Πάχος | 5mm |
| Πρότυπα | EL GB |
| Εφαρμογή | Εμπορευματοκιβώτιο βιομηχανίας |
| Ονομασία | 410 σπείρες ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τεχνική | Αναψυγμένα και μαρμελάδες |
| Αξία | 410 |
| Χρώμα | 2B / BA |
| Δάχος | 2mm 3mm |
| Ονομασία | 410 Τρίχες από ατσάλι |
|---|---|
| Τεχνική | Κρυοσυσταθέντα |
| Αξία | 410 420 430 |
| Χρώμα | 2Β ή όπως ζητείται |
| Δάχος | 00,7 mm 0,8 mm 0,9 mm |
| Ονομασία | Πηνίο από ανοξείδωτο χάλυβα 316L |
|---|---|
| Τεχνική | Κρυοκύλινδρο |
| Αξία | 316L |
| Χρώμα | σχισμή |
| Δάχος | 0.25mm8mm |
| Όνομα | Γαλβανιζέ λαμαρίνες |
|---|---|
| Τεχνική | Ζεστό - βουτηγμένο |
| Πάχος | 10mm |
| Βαθμός | DX51D |
| Εφαρμογή | ηλιακός |
| Όνομα | Γαλβανιζέ λαμαρίνες |
|---|---|
| Τεχνική | Ζεστό - βουτηγμένο |
| Πάχος | 22 mm |
| Βαθμός | DX520 |
| Εφαρμογή | διακόσμηση |
| Όνομα | Γαλβανιζέ λαμαρίνες |
|---|---|
| Τεχνική | Ψυχρής έλασης |
| Πάχος | 0.2mm |
| Βαθμός | DX51D |
| Στρώμα ψευδάργυρου | 100 γρ |
| Όνομα | Γαλβανιζέ λαμαρίνες |
|---|---|
| Τεχνική | Ψυχρής έλασης |
| Πάχος | 0.8mm |
| Βαθμός | DX53D |
| Εφαρμογή | Γεωργία |
| Όνομα | Γαλβανιζέ λαμαρίνες |
|---|---|
| Τεχνική | Ψυχρής έλασης |
| Πάχος | 0,2-8mm |
| Βαθμός | DX510 |
| Εφαρμογή | Κτίριο |