| Ονομασία | Hot-rolled φύλλα 304 ανοξείδωτου |
|---|---|
| Δάχος | 12mm |
| Αξία | 304 |
| Μέγεθος | 4*8 |
| Τελείωσε. | Ανοπτημένος |
| Ονομασία | Φύλλα 304 ανοξείδωτου |
|---|---|
| Δάχος | 0.330mm |
| Αξία | 304 |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Τελείωσε. | 2B NO.1 |
| Ονομασία | Σκόπια από χάλυβα από χάλυβα μη σιδηρουργικού τύπου 304 |
|---|---|
| Τεχνική | Κρυοκύλινδρο |
| Δάχος | 0.1mm 0,15mm 0,2mm |
| Αξία | 304 / 304L |
| Επιφάνεια | 2Β ομαλή |
| Υλικό | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κατασκευή, διακόσμηση, βιομηχανία, μηχανικές, κ.λπ. |
| Διάρκεια | 10006000mm ή ως απαιτήσεις του πελάτη |
| Τρίχωμα | Άκρη μύλων, σκισμένη άκρη |
| Παράδοση | 3-5 ημέρες |
| Υλικό | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κατασκευή, διακόσμηση, βιομηχανία, μηχανικές, κ.λπ. |
| Επεξεργασία | Ανόπτηση, πάστωμα, στίλβωση |
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Δάχος | 0.1mm100mm |
| Διάμετρο | 1000mm2500mm ή όπως ζητείται |
|---|---|
| Διάρκεια | 10006000mm ή ως απαιτήσεις του πελάτη |
| Υλικό | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Τρίχωμα | Άκρη μύλων, σκισμένη άκρη |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, διακόσμηση, βιομηχανία, μηχανικές, κ.λπ. |
| πλάτος | 1000-2500 mm ή όπως ζητείται |
|---|---|
| σκληρότητα | HV200-HV280 |
| Επιφάνεια | 2B, BA, HL, No.1, No.4, 8K |
| Υλικό | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Τρίχωμα | Άκρη μύλων, σκισμένη άκρη |
| Ονομασία | 304 αποτυπωμένο σε ανάγλυφο ανοξείδωτο πιάτο |
|---|---|
| Τεχνική | Επεξεργασία μοτίβων |
| Δάχος | 1,5 χιλ. |
| Αξία | 304 |
| μέγεθος | Κατόπιν αιτήματος |
| Name | Stainless steel plates |
|---|---|
| Techinical | Κρύο έλασμα = 2B |
| Thickness | 1.11mm - 15mm |
| Grade | AST, 304 Grade |
| Technique | 8K, Polished |
| Ονομασία | 304 φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Techinical | Επεξεργασμένα σε θερμότητα |
| Δάχος | 50 χιλιοστά |
| Αξία | 304 |
| μέγεθος | Προσαρμοσμένο |