| Ονομασία | 304 σπείρα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τεχνική | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Κατηγορία χάλυβα | 304 |
| Χρώμα | Φυσικό χρώμα |
| Δάχος | 0.4mm |
| Όνομα | 304 σπείρα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τεχνική | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Βαθμός χάλυβα | 304 |
| Χρώμα | άσπρο ασήμι |
| Πάχος | 0.5mm |
| Ονομασία | 304 σπείρα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τεχνική | Κρύο - που κυλά |
| Κατηγορία χάλυβα | 304 |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο χρώμα |
| Δάχος | 3.5 |
| Όνομα | 304 σπείρα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τεχνικός | - Που κατασκευάζεται κρύο |
| Βαθμός | 304 |
| Χρώμα | Φωτεινή αγκίδα |
| Πάχος | 0.25mm |
| Ονομασία | 304 σπείρα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τεχνική | Κρύο - που κυλά |
| Κατηγορία χάλυβα | 304 |
| Χρώμα | Φωτεινή λωρίδα |
| Δάχος | Σαν αίτημα |
| Όνομα | Ελασματοποιημένα εν ψυχρώ φύλλα ανοξείδωτου 310s |
|---|---|
| Techinical | ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Πάχος | 3 χιλιοστά |
| Βαθμός | 310S |
| Επιφάνεια | Ψυχρής έλασης |
| Όνομα | 304 Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική | Ζεστή - έλαση |
| Πάχος | 10mm |
| Βαθμός | 304 |
| Επιφάνεια | Νο. 1 |
| Name | Stainless steel sheets plates 316 |
|---|---|
| Techinical | Κρυοκύλινδρο |
| Thickness | 0.3mm 0.4mm |
| Grade | 316 |
| Technique | Polished |
| Name | 316 Stainless steel sheets |
|---|---|
| Techinical | 2Β |
| Δάχος | 0.35mm 0.45mm |
| Αξία | 316 |
| Τεχνική | Λουστρωμένο, 8K, καθρέφτης |
| Όνομα | Ελασματοποιημένα εν ψυχρώ φύλλα ανοξείδωτου 904L |
|---|---|
| Techinical | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Πάχος | 6mm |
| Βαθμός | 904L |
| Επιφάνεια | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |