| Όνομα | 310S σωλήνες ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τεχνική | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Πάχος | 9mm |
| Βαθμός | 310S |
| Μήκος | 12M |
| Ονομασία | Στρογγυλή μπάρα από χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Υπερβολικό | 42MM |
| Διάρκεια | Προσαρμοσμένο ή 6000mm |
| Εφαρμογή | Κατασκευές |
| Τύπος | Σύμφωνα με τις ανάγκες του πελάτη |
| Ονομασία | φραγμός γωνίας χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Δάχος | 5 χιλιοστά |
| Διάμετρο | 45 mm |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, οικοδόμηση |
| Αξία | ΑΣTM A36 |
| Ονομασία | Χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Δάχος | 6 χιλιοστά |
| Διάμετρο | 50 χιλιοστά |
| Εφαρμογή | Όπως απαιτείται |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Δυνατότητα εκτύπωσης |
| Ονομασία | Δείκτης H από χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ιατρική συσκευή |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Κόψιμο |
| Τεχνική | Κρύο ή θερμό τυλιγμένο |
| Τύπος | ASTM ΜΒ |
| Όνομα | 20# χωρίς συγκόλληση σωλήνες χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική | Hot-rolled |
| Πάχος | 5mm |
| Βαθμός | 20# |
| Εφαρμογή | Βιομηχανία |
| Όνομα | Q235B χωρίς συγκόλληση σωλήνες χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική | καυτό κύλισμα |
| Πάχος | 6mm |
| Βαθμός | Q235B |
| Εφαρμογή | Σωλήνες βιομηχανίας |
| Ονομασία | 201 σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα χωρίς συγκόλληση |
|---|---|
| Τεχνική | Τραβηγμένος στο κρύο |
| Δάχος τοίχου | 3 χιλιοστά |
| Αξία | 201 |
| Διάρκεια | Σαν απαιτήσεις του πελάτη |
| Όνομα | 316L ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό |
|---|---|
| OD | 20mm |
| Μήκος | 6000mm |
| Εφαρμογή | Κατασκευή |
| Βαθμός | 316L |
| Τύπος τερματικού | πρότυπα ή ως αίτημα |
|---|---|
| Διάμετρος | 6-1200 χιλιοστά |
| Μέθοδος σχηματισμού | ενωμένος στενά ή άνευ ραφής |
| Τεχνική θερμοκρασία | Τύπος |
| Δάχος τοίχου | 0.8100mm |