| Name | Stainless steel plates |
|---|---|
| Techinical | Cold- rolled / 2B |
| Δάχος | 1.11mm - 15mm |
| Grade | JIS 304 Grade |
| Technique | 8K, Polished, Mirror |
| Name | Widely use stainless steel plates |
|---|---|
| Techinical | Cold- rolled / 2B |
| Thickness | 0.99mm - 15mm |
| Αξία | ASTM 304 |
| Technique | Polished, 8K |
| Ονομασία | Το ανοξείδωτο καλύπτει 304 |
|---|---|
| Techinical | Προσαρμοσμένος διαθέσιμος |
| Δάχος | 2mm |
| Αξία | 300 σειρές |
| Επιφάνεια | 2Β / BA / 8K |
| Όνομα | Το ανοξείδωτο καλύπτει 304 |
|---|---|
| Techinical | Καυτός - κυλημένος/cold-rolled |
| Πάχος | 0.5mm |
| Βαθμός | 300 σειρές |
| Επιφάνεια | 2B / BA |
| Επιφάνεια | 2B, BA, HL, No.1, No.4, 8K |
|---|---|
| Διάρκεια | 10006000mm ή ως απαιτήσεις του πελάτη |
| Σκληρότητα | HV200-HV280 |
| Παράδοση | 3-5 ημέρες |
| Δάχος | 0.1mm100mm |
| Ονομασία | 2mm 304 φύλλα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τεχνική | Κρυοκύλινδρο |
| Δάχος | 2 χιλιοστά |
| Αξία | 304 / 304L |
| Επιφάνεια | Αναψυγμένα και μαρμελάδες |
| Ονομασία | Χρωματισμένα φύλλα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τεχνική | Χρώμα |
| Δάχος | 0.2mm |
| Αξία | 304 |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Ονομασία | 304 φύλλα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Techinical | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Δάχος | 6 χιλιοστά |
| Αξία | 304 |
| Επιφάνεια | 2B |
| Ονομασία | 304 αποτυπωμένα σε ανάγλυφο ανοξείδωτο φύλλα |
|---|---|
| Τεχνική | Ζεστή - έλαση |
| Δάχος | 10mm |
| Αξία | 304 |
| Μέγεθος | 1500 * 6000mm |
| Ονομασία | Χάλυβα από χαλύβδινο |
|---|---|
| Τεχνική | Κρυοκύλινδρο |
| Δάχος | 1mm 1.2mm 1.5mm |
| Αξία | 304 304l |
| Επιφάνεια | 2Β φυσικό |