| Ονομασία | 60 mm 304 πλάκας από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική | Ζεστά/ψυχρά κυλούμενα |
| Δάχος | 60 χιλιοστά |
| Αξία | 304 |
| μέγεθος | 1219*2438 ή προσαρμοσμένος |
| Ονομασία | Λουρίδα 304 ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τεχνική | ΚΑΛΟΥΡΛΕΙΣΜΟΥΣ |
| Κατηγορία χάλυβα | 304 |
| Χρώμα | σχισμή |
| Δάχος | 0.8mm |
| Χρώμα | Ασημένιο |
|---|---|
| Επιφάνεια | 2B, BA, HL, No.1, No.4, 8K |
| Επεξεργασία | Ανόπτηση, πάστωμα, στίλβωση |
| Πιστοποιητικό | ISO, SGS, BV, κλπ. |
| Διάμετρο | 1000mm2500mm ή όπως ζητείται |
| Ονομασία | Κινέζικα φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα ASTM 304 |
|---|---|
| Τεχνική | Κρυοκύλινδρο |
| Δάχος | 1 χιλιοστό και μισό |
| Αξία | 304 |
| Επιφάνεια | Διαθέσιμα γυαλισμένα |
| Name | Stainless steel sheets for mirrors |
|---|---|
| Τύπος | Εικόνα |
| Grade | 201, 304, 306, 310S |
| Process | 8K Mirror |
| Εφαρμογή | Κτίριο εργοστασίου, κτίριο κουζίνας, διακόσμηση |
| Όνομα | Φύλλα 304 ανοξείδωτου |
|---|---|
| Techinical | Καυτός - κυλημένος |
| Πάχος | 8mm |
| Βαθμός | 304 304L |
| Επιφάνεια | No.1 |
| Ονομασία | 304 πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 0,8 mm |
|---|---|
| Τεχνική | Διαθέσιμα γυαλισμένα |
| Δάχος | 0.8mm |
| Αξία | 304 |
| μέγεθος | Προσαρμογή |
| Name | Stainless steel sheets plates 304 |
|---|---|
| Techinical | Cold-rolled |
| Δάχος | 0.5mm 0.7mm |
| Grade | 304 |
| Technique | Annealed and Pickled |
| Name | Stainless steel sheets |
|---|---|
| Τύπος | Πλάκα |
| Αξία | 201, 304, 306 |
| Διαδικασία | 2Β, 8K, καθρέφτης |
| Εφαρμογή | Κτίριο βιομηχανίας, κτίριο κουζίνας |
| Ονομασία | Σελίδες SUS 304 SS |
|---|---|
| Τεχνική | Κρυοκύλινδρο |
| Δάχος | 0.4mm 0.5mm 0.6mm |
| Αξία | 304 |
| Επιφάνεια | 2Β BA 8Κ |