| Ονομασία | SS304 φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική | Κρυοκύλινδρο |
| Δάχος | 0.1mm 0.2mm 0.3mm |
| Αξία | 304 304l |
| Επιφάνεια | 2Β / BA / 8K |
| Ονομασία | 304 χαραγμένα ανοξείδωτο φύλλα |
|---|---|
| Τεχνική | Χαραγμένος |
| Δάχος | 0.8mm |
| Αξία | 304 |
| Μέγεθος | 1500*6000mm |
| Ονομασία | 304 ζώνη λουρίδων καθρεφτών ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τεχνική | ΚΑΛΟΥΡΛΕΙΣΜΟΥΣ |
| Κατηγορία χάλυβα | 304 |
| Χρώμα | Χρώμα καθρεφτών |
| Δάχος | 1.2mm |
| Name | 304 Stainless steel plates |
|---|---|
| Techinical | 2Β = Ψυχρά κυλούμενα |
| Thickness | 0.55mm 0.65mm |
| Αξία | 304 |
| Technique | Embossed |
| όνομα | Γύρω από 304 σωλήνες ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τεχνική | 8K καθρέφτης |
| Πάχος | 1,6 χλστ |
| Βαθμός | 304 |
| Τύπος | στρογγυλοί σωλήνες |
| όνομα | 304 σωλήνες διακοσμήσεων ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τεχνική | 8K καθρέφτης |
| Πάχος | 6mm |
| Βαθμός | 304 |
| Τύπος | στρογγυλοί σωλήνες |
| Ονομασία | 304 ο καθρέφτης ανοξείδωτου κυλά τις σπείρες |
|---|---|
| Τεχνική | ΚΑΛΟΥΡΛΕΙΣΜΟΥΣ |
| Κατηγορία χάλυβα | 304 |
| Χρώμα | Καθρέφτης |
| Δάχος | 0.9mm |
| Ονομασία | Αποτυπωμένα σε ανάγλυφο πιάτα φύλλα 304 ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τεχνική | Σχέδιο παραχθε'ν |
| Δάχος | 3mm |
| Αξία | 304 |
| Μέγεθος | Σαν ανάγκες του πελάτη |
| Ονομασία | 304 χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική | Κρυοσυσταθέντα και βουρτσισμένα |
| Δάχος | 8 χιλιοστά |
| Αξία | 304 |
| μέγεθος | Σαν requirments |
| Ονομασία | 304 αποτυπωμένο σε ανάγλυφο ανοξείδωτο πιάτο |
|---|---|
| Τεχνική | Διάφορα σχέδια |
| Δάχος | 10 χιλ. |
| Αξία | 304 |
| μέγεθος | 1219 * 2438 |