| Ονομασία | Πηνίο από ανοξείδωτο χάλυβα 304 |
|---|---|
| Τεχνική | Κρύο/ θερμό |
| Κατηγορία χάλυβα | 304 |
| Χρώμα | Χρώμα BA |
| Δάχος | 0.35mm |
| Ονομασία | Πηνίο από ανοξείδωτο χάλυβα 304 |
|---|---|
| Τεχνική | hot-rolling |
| Κατηγορία χάλυβα | 304 |
| Χρώμα | σαφές λευκό |
| Δάχος | 5 χιλ. |
| Όνομα | Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική | Καυτός - κυλημένος |
| Πάχος | 1mm |
| Υλικό | 304 |
| Επιφάνεια | NO.1 |
| Όνομα | 304 Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική | Ζεστή - έλαση |
| Πάχος | 0.5mm |
| Υλικό | 304 |
| Επιφάνεια | Νο. 1 |
| Όνομα | 304 Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική | Ζεστή - έλαση |
| Πάχος | 2mm |
| Βαθμός | 304 |
| Επιφάνεια | Νο. 1 |
| Τέλος δείγματος | Ελεύθερος |
|---|---|
| Χρώμα | Sliver White |
| Βάρος | Κατόπιν αιτήματος |
| Δάχος | 0.112mm |
| Τυπογραφία | Λωρίδα πηνίου |
| Ονομασία | 316 πλάκες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Techinical | BA |
| Thickness | 0.65mm 0.75mm |
| Grade | 316 |
| Διαδικασία | Ανάγλυφο |
| Ονομασία | Ανθρακιστές Πλάκες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Techinical | Cold rolling |
| Thickness | 1.01mm - 15mm |
| Αξία | JIS 316 |
| Technique | Mirro, polished |
| Τυπογραφία | Λωρίδα πηνίου |
|---|---|
| ΜΤΚ | Διαθέσιμο |
| πρότυπο | ASTM, AISI, JIS, DIN |
| Δάχος | 0.112mm |
| Βάρος | Κατόπιν αιτήματος |
| Ονομασία | 304 φύλλα SS |
|---|---|
| Techinical | hot-rolling |
| Δάχος | 12 χιλιοστά |
| Αξία | 304 304L |
| Επιφάνεια | No.1 ή προσαρμοσμένος |