| Όνομα | 304 Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική | Ζεστή - έλαση |
| Πάχος | 2mm |
| Βαθμός | 304 |
| Επιφάνεια | NO.1 |
| Ονομασία | 201 φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα πλάκες |
|---|---|
| Techinical | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Δάχος | 6mm 8mm |
| Αξία | 201 |
| Τεχνική | ΚΑΛΟΥΡΛΕΙΣΜΟΥΣ |
| Ονομασία | SS201 Πλάκες φύλλων από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Techinical | Hot-rolled και ανοπτημένος |
| Δάχος | Δάχος 8 mm 10 mm |
| Αξία | 201 |
| Τεχνική | Διαθέσιμα γυαλισμένα ή χαραγμένα |
| Ονομασία | Φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα SS201 |
|---|---|
| Techinical | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Δάχος | 2 mm - 10 mm |
| Αξία | 201 |
| Τεχνική | Διαθέσιμα γυαλισμένα ή ανάγλυφα |
| Ονομασία | 201 φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα J1 J2 J3 |
|---|---|
| Τεχνική | Κρυοκύλινδρο |
| Δάχος | 0.4mm 0.5mm |
| Αξία | 201 |
| Επιφάνεια | Όξινο πλύσιμο |
| Ονομασία | Πίνακες από ανοξείδωτο χάλυβα 316/316L |
|---|---|
| Τεχνική | Άλλα από τα είδη της κλάσης 8402 |
| Δάχος | 0.8mm 1mm |
| Αξία | 316/316L |
| Επιφάνεια | 8K βουρτσισμένο διαθέσιμο |
| Ονομασία | 430 φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα 400 σειρές πλάκες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική | Θερμής έλασης |
| Δάχος | 8mm 10mm 12mm |
| Αξία | 430 |
| Επιφάνεια | NO.1 |
| Ονομασία | 400 σειρά Ατσάλινη φύλλα Ατσάλινη πλάκες ASTM 410 420 430 Δυνατότητα 4mm 5mm 6mm Κινέζικο εργοστάσιο |
|---|---|
| Τεχνική | Hot-rolled/Cold-rolled |
| Δάχος | 4mm 5mm 6mm |
| Αξία | Σειρά 400 |
| Επιφάνεια | 2Β ή ανάλογα με την ανάγκη |
| Όνομα | 304 σωλήνες ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τεχνική | 8k |
| Πάχος | 2mm |
| Βαθμός | 304 |
| Επιφάνεια | 8k |
| Όνομα | 304 τετραγωνικοί σωλήνες ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τεχνική | - Που κατασκευάζεται κρύο |
| Πάχος | 2mm |
| Βαθμός | 304 |
| Τύπος | Τετραγωνικοί σωλήνες |