| Όνομα | 304 τετραγωνικοί σωλήνες ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τεχνική | - Που κατασκευάζεται κρύο |
| Πάχος | 3 χιλιοστά |
| Βαθμός | 304 |
| Τύπος | Τετραγωνικοί σωλήνες |
| Ονομασία | 304 ακτίνα ανοξείδωτου Χ |
|---|---|
| Προδιαγραφές | 100*50*5*7 |
| Συσκευή | Τυπική θαλάσσια συσκευασία |
| Εφαρμογή | Βιομηχανική αίθουσα παραγωγής |
| χρώμα | Φυσικό χρώμα |
| Όνομα | Ελασματοποιημένα εν ψυχρώ φύλλα ανοξείδωτου 316L Hairline |
|---|---|
| Techinical | ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Πάχος | 0,6 χλστ |
| Βαθμός | 316L |
| Επιφάνεια | Ψυχρής έλασης |
| Ονομασία | Ελασματοποιημένα εν ψυχρώ 321 Hairline φύλλα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Techinical | Κρύο έλασμα |
| Δάχος | 0.8mm |
| Αξία | 321 |
| Επιφάνεια | Κρυοκύλινδρο |
| Διάμετρο | 1000-2500 mm ή όπως ζητείται |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κατασκευή, διακόσμηση, βιομηχανία, μηχανικές, κ.λπ. |
| Σχήμα | Εικόνα |
| Πιστοποιητικό | ISO, SGS, BV, κλπ. |
| Διάρκεια | 10006000mm ή ως απαιτήσεις του πελάτη |
| Ονομασία | 304 φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική | ΚΑΛΟΥΡΛΕΙΣΜΟΥΣ |
| Δάχος | 0.3mm |
| Αξία | 304 / 304L |
| μέγεθος | 1250*6000mm |
| Όνομα | Σπείρα ανοξείδωτου 420 |
|---|---|
| Τεχνικός | Hot-rolled |
| Βαθμός | 420 |
| Χρώμα | Αγκίδα |
| Πάχος | 3mm14mm |
| Ονομασία | 316 πλάκες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Techinical | 2B = Cold-rolled |
| Thickness | 0.45mm 0.55mm |
| Αξία | 316 |
| Technique | Polished, |
| Όνομα | Σπείρα 304 ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τεχνική | Hot-rolled |
| Βαθμός χάλυβα | 304 |
| Χρώμα | Φυσικό χρώμα |
| Πάχος | 3 χιλ. |
| Όνομα | 904L σπείρα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τεχνικός | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Βαθμός | 904L |
| Χρώμα | Χρώμα αγκίδων |
| Πάχος | 0.25mm14mm |