| Ονομασία | 304 ανοξείδωτου κίτρινες σπείρες ρόλων τιτανίου χρυσές |
|---|---|
| Τεχνική | ΚΑΛΟΥΡΛΕΙΣΜΟΥΣ |
| Κατηγορία χάλυβα | 304 |
| Χρώμα | χρυσό |
| Δάχος | 0.6mm |
| Ονομασία | Μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα 304 |
|---|---|
| Υπερβολικό | 20 χιλιοστά |
| Διάρκεια | 6000mm ή προσαρμοσμένος |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, βιομηχανία |
| Τύπος | Κύκλος ή προσαρμοσμένος |
| όνομα | 304 χωρίς συγκόλληση σωλήνες ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τεχνική | Στίλβωση διαθέσιμη |
| Πάχος | 6mm |
| Βαθμός | 304 |
| Τύπος | στρογγυλοί σωλήνες |
| Ονομασία | Διατρυπημένα ανοξείδωτο πιάτα |
|---|---|
| Τεχνική | Διατρυπημένος |
| Δάχος | 0.6mm |
| Αξία | 304 |
| Μέγεθος | 1219*2438 χιλ. |
| Name | 316 Stainless steel sheets |
|---|---|
| Techinical | hot-rolled |
| Δάχος | Προσαρμοσμένο |
| Grade | 316 304 |
| Process | Embossed, Pattern |
| όνομα | 321 πιάτα φύλλων ανοξείδωτου |
|---|---|
| Techinical | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Πάχος | 3mm 4mm |
| Βαθμός | 321 |
| Τεχνική | 2B επιφάνεια |
| όνομα | 316L φύλλα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Techinical | Θερμής έλασης |
| Πάχος | 7mm |
| Βαθμός | 316L |
| MTC | Διαθέσιμος |
| Ονομασία | 304 τετραγωνικές ράβδοι από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Υπερβολικό | Προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή | Κτίριο Jamb |
| Χρώμα | Σκοτεινό γκρι |
| Τεχνική | 8K καθρέφτης |
| όνομα | 316L Cold-Rolled φύλλα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Techinical | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Πάχος | 2.5mm |
| Βαθμός | 316L |
| Τεχνική | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Ονομασία | 304 Ατσάλινη U-Beam |
|---|---|
| Υψόμετρο | 100 χιλιοστά |
| Πλάτος ποδιών | 48 χιλιοστά |
| Εφαρμογή | δεξαμενή καθαρισμού |
| Αξία | 304 |