| Ονομασία | Πηνίο από ανοξείδωτο χάλυβα 304 |
|---|---|
| Τεχνική | ΚΑΛΟΥΡΛΕΙΣΜΟΥΣ |
| Κατηγορία χάλυβα | 304 |
| Χρώμα | Φυσικός |
| Δάχος | 0.7mm |
| Ονομασία | Ελαστικές πλάκες από ανοξείδωτο χάλυβα 304 |
|---|---|
| Τεχνική | Διαθέσιμο με βούρτσισμα |
| Κατηγορία χάλυβα | 304 |
| Χρώμα | Τελεία HL ή Τελεία καθρέφτη |
| Δάχος | 6.5mm |
| Ονομασία | Ετικέτες SS Πλακέτες 201 J1 J2 J3 |
|---|---|
| Τεχνική | Κρυοκύλινδρο |
| Δάχος | 0.4mm 0.5mm |
| Αξία | 201 |
| Επιφάνεια | Διαθέσιμα γυαλισμένα ή χαραγμένα |
| Όνομα | 35# άνευ ραφής σωλήνες χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική | Καυτός - κυλημένος |
| Πάχος | 16mm |
| Βαθμός | 35# |
| Εφαρμογή | Του άνθρακα |
| Ονομασία | Σφραγίδες από ανοξείδωτο χάλυβα κλάσης 304 |
|---|---|
| Material | High Quality Stainless Steel |
| Thickness | 2.25mm |
| Αξία | Τάξη GB 304 |
| Surface | 8K Mirror |
| Ονομασία | 304 Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Δάχος | 2.5mm |
| Επιφάνεια | BA |
| Διάρκεια | 6m ή προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή | Διακόσμηση, Παράθυρα σκάλας, Βιομηχανία |
| Ονομασία | Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα κλάσης 304 |
|---|---|
| υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Δάχος | 1.65mm |
| Αξία | 304 βαθμός |
| Επιφάνεια | ΒΑ, παγωμένο έλασμα |
| Ονομασία | Σωλήνες κλάσης Ss304 |
|---|---|
| υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Δάχος | 1.5mm |
| Αξία | 304 |
| Επιφάνεια | BA |
| Ονομασία | Φύλλα ανοξείδωτου SS 304 |
|---|---|
| Δάχος | 10mm |
| Αξία | 304 |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Τελείωσε. | Θερμής έλασης |
| Ονομασία | 304 πιάτο χρώματος ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τεχνική | Χρώμα που ντύνεται |
| Δάχος | 2mm |
| Αξία | 304 |
| Μέγεθος | 1500 * 6000mm |