| Όνομα | 304 Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Υλικό | 304 |
| Πάχος | 8 χιλιοστά |
| Βαθμός | 304 |
| Επιφάνεια | HL |
| Ονομασία | Πλάκες από ανοξείδωτο χάλυβα 201 |
|---|---|
| Techinical | ΚΑΛΟΥΡΛΕΙΣΜΟΥΣ |
| Δάχος | 00,6 mm 0,8 mm |
| Αξία | 201 |
| Τεχνική | Αναψυγμένα και μαρμελάδες |
| Ονομασία | 410 φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα πλάκες 420 SS φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική | Κρυά/ζεστά τυλιγμένα |
| Δάχος | 00,4 mm 0,6 mm 0,8 mm |
| Αξία | 410 420 |
| Επιφάνεια | 2Β BA 8Κ |
| Ονομασία | 410 Φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα Φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Δάχος | 1mm 2mm 3mm |
| Αξία | 410 420 430 |
| Επιφάνεια | 2Β Λουστρωμένο Λουστρωμένο |
| Ονομασία | 304 ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό |
|---|---|
| Υπερβολικό | 25 χιλιοστά |
| Εφαρμογή | κιγκλίδωμα |
| Χρώμα | Silve |
| Τεχνική | Χωρισμένα |
| Όνομα | 304 φραγμός γωνίας ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πάχος | 3mm |
| Πλάτος | 25mm |
| Εφαρμογή | Κατασκευή |
| Βαθμός | 304 |
| Ονομασία | 304 σπείρα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τεχνική | Μεταποιημένα |
| Κατηγορία χάλυβα | 304 |
| Χρώμα | Λευκό |
| Δάχος | 0.5mm |
| Ονομασία | 304 σπείρα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τεχνική | Θερμής έλασης |
| Κατηγορία χάλυβα | 304 |
| Χρώμα | Hairline τελειώστε |
| Δάχος | 8 χιλιοστά |
| Όνομα | 304 ανοξείδωτο γύρω από τους σωλήνες |
|---|---|
| Τεχνική | Κρύο - που κυλά |
| Πάχος | 3 χιλιοστά |
| Βαθμός | 304 |
| Επιφάνεια | 2B |
| Όνομα | 304 ανοξείδωτο γύρω από τους σωλήνες |
|---|---|
| Τεχνική | Κρύο - που κυλά |
| Πάχος | 1.5mm |
| Βαθμός | 304 |
| Τύπος | στρογγυλοί σωλήνες |