| όνομα | Τετραγωνικοί σωλήνες ανοξείδωτου 316L |
|---|---|
| Τεχνική | σαν απαίτηση |
| Πάχος τοίχων | Προσαρμοσμένος |
| Βαθμός | 316L |
| Μήκος | Προσαρμογή |
| όνομα | 316l σωλήνες και συναρμολογήσεις ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τεχνική | Τραβηγμένος στο κρύο γυαλισμένος διαθέσιμος |
| Πάχος τοίχων | 3mm |
| Βαθμός | 316L |
| Μήκος | σαν αίτημα του πελάτη |
| όνομα | Σωλήνες 316L SS |
|---|---|
| Τεχνική | Hairline ή γυαλισμένος |
| Πάχος τοίχων | Πελάτη που απαιτείται σαν |
| Βαθμός | 316L |
| Μήκος | 6000 χιλ. |
| Ονομασία | 201 Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική | Άγκυρο |
| Δάχος τοίχου | 3 χιλιοστά |
| Αξία | 201 |
| Διάρκεια | Προσαρμογή |
| Ονομασία | 201 Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική | Τραβηγμένος στο κρύο |
| Δάχος τοίχου | 8 χιλιοστά |
| Αξία | 201 |
| Διάρκεια | όπως ζητείται |
| Ονομασία | SUS202 σπείρα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική | 2Β |
| Αξία | SUS202 |
| Χρώμα | Φυσικό γκρι |
| Δάχος | 2 χιλιοστά |
| Ονομασία | 316 Στρογγυλή από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική | αριθ. 1 |
| Αξία | 316 |
| Χρώμα | Φυσικό σχιστόλιθος |
| Δάχος | 10,4 mm |
| Ονομασία | Πηνίο από ανοξείδωτο χάλυβα 316Ti |
|---|---|
| Τεχνική | NO1 ζεστά κυλούμενα |
| Αξία | 316Ti |
| Χρώμα | Σλιβέρ |
| Δάχος | 1.5mm |
| Ονομασία | SUS316LN σπείρα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική | Αριθ. 1 ή παγωμένη κυλίνδρωση |
| Αξία | SUS316LN |
| Χρώμα | Ο φυσικός Μαύρος |
| Δάχος | Προσαρμοσμένο |
| Ονομασία | σπείρα ανοξείδωτου 321 |
|---|---|
| Αξία | 321 |
| Χρώμα | ασημένιο ή μαύρο |
| Μέγεθος | Ως ανάγκες |
| Πιστοποίηση | MTC ISO Available |