| Ονομασία | 309s σπείρα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τεχνική | Θερμής έλασης |
| Αξία | 309S |
| Χρώμα | Φυσικό γκρι |
| Δάχος | 0.9mm |
| Όνομα | 316 σωλήνες ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τεχνική | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Πάχος | 10mm |
| Βαθμός | 316 |
| Μήκος | 12M |
| Ονομασία | Πηνίο 310S από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική | hot-rolling |
| Αξία | 310s |
| Χρώμα | Ο φυσικός Μαύρος |
| Δάχος | 1.2MM |
| Όνομα | 310S σωλήνες ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τεχνική | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Πάχος | 8mm |
| Βαθμός | 310S |
| Μήκος | 6000mm |
| Όνομα | 321 σωλήνες ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τεχνική | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Πάχος | 5mm |
| Βαθμός | 321 |
| Μήκος | 6000mm |
| Όνομα | 316L σωλήνες ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τεχνική | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Πάχος | 3mm |
| Βαθμός | 316L |
| Μήκος | 12M |
| Όνομα | 316 σωλήνες ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τεχνική | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Πάχος | 10mm |
| Βαθμός | 316 |
| Μήκος | 6m |
| Ονομα | 201 ακτίνα καναλιών ανοξείδωτου |
|---|---|
| Υψος | 65 χιλιοστά |
| Πλάτος ποδιού | 40 χλστ |
| Εφαρμογή | Κατασκευή |
| Βαθμός | 201 |
| Όνομα | 321 ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό |
|---|---|
| OD | 18mm |
| Μήκος | 6000mm |
| Εφαρμογή | Κατασκευή |
| Βαθμός | 321 |
| Όνομα | 201 ακτίνα ανοξείδωτου Χ |
|---|---|
| Προδιαγραφές | 175*90*5*8mm |
| Συσκευασία | Τυπική θαλάσσια συσκευασία |
| Εφαρμογή | κατασκευή |
| Βαθμός | 201 |