| Όνομα | 304 Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Υλικό | 304 |
| Πάχος | 3 χιλιοστά |
| Βαθμός | 304 |
| Επιφάνεια | 8 ΧΙΛ |
| Όνομα | 304 Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική | Ψυχρής έλασης |
| Πάχος | 3 χιλιοστά |
| Βαθμός | 304 |
| Επιφάνεια | 2Β |
| Ονομασία | 304 Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική | Ζεστή - έλαση |
| Δάχος | 3mm |
| Υλικό | 304 |
| Επιφάνεια | NO.1 |
| Όνομα | 304 Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική | Ζεστή - έλαση |
| Πάχος | 5mm |
| Υλικό | 304 |
| Επιφάνεια | Νο. 1 |
| Όνομα | 304 Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική | ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Πάχος | 3 χιλιοστά |
| Βαθμός | 304 |
| Επιφάνεια | 2Β |
| Βάρος | Κατόπιν αιτήματος |
|---|---|
| Δάχος | 0.112mm |
| Τυπογραφία | Λωρίδα πηνίου |
| Χρώμα | Sliver White |
| Τέλος δείγματος | Ελεύθερος |
| Ονομασία | Σωλήνες SS |
|---|---|
| Τεχνική | Πολωνικά διαθέσιμα |
| Δάχος | 0.1-13mm |
| πρότυπο | DIN GB |
| Εφαρμογή | Χρήση βιομηχανίας |
| Όνομα | Γαλβανιζέ λαμαρίνες |
|---|---|
| Τεχνική | Ψυχρής έλασης |
| Πάχος | 0.8mm |
| Βαθμός | DX52D |
| Εφαρμογή | Δεξαμενή νερού |
| Όνομα | Ανοξείδωτο 201 υδρορροή κιβωτίων |
|---|---|
| Προδιαγραφή | 1.2*1000mm |
| Χρήση | Υδρορροή στεγών |
| επιφάνεια | 2B |
| Βαθμός | 201 |
| Ονομασία | Στρογγυλή ράβδος από χάλυβα άνθρακα ASTM A36 |
|---|---|
| Υπερβολικό | 37 χιλιοστά |
| Μήκος | 6000mm ή σύμφωνα με τις ανάγκες του πελάτη |
| Εφαρμογή | Βιομηχανία, κατασκευή |
| Τύπος | Με βάση τις ανάγκες των πελατών |