| Ονομασία | Σημείωση: |
|---|---|
| Τεχνική | HL / καθρέφτης |
| Κατηγορία χάλυβα | 304 |
| Χρώμα | Ανοιχτό λευκό |
| Δάχος | 7 χιλιοστά |
| Διάμετρος | 6-1200 χιλιοστά |
|---|---|
| Τύπος σύνδεσης | πρότυπα ή ως αίτημα |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, μηχανήματα, ηλεκτρονική, ελαφριά βιομηχανία, κ.λπ. |
| Τεχνική θερμοκρασία | Τύπος |
| Τύπος τερματικού | πρότυπα ή ως αίτημα |
| Όνομα | 304 υδρορροή κιβωτίων ανοξείδωτου |
|---|---|
| Προδιαγραφή | 0.8*900mm |
| Χρήση | Υδρορροή νερού |
| επιφάνεια | 2B |
| Βαθμός | 304 |
| Όνομα | 304 υδρορροή υλικού κατασκευής σκεπής ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πάχος | 2.5mm |
| Χρήση | Υδρορροή υλικού κατασκευής σκεπής |
| επιφάνεια | Φωτεινός |
| Βαθμός | 201 |
| Ονομασία | 316 Ατσάλινη U-Beam |
|---|---|
| Υψόμετρο | 120 χιλιοστά |
| Πλάτος ποδιών | 53 χιλιοστά |
| Εφαρμογή | κανάλι νερού |
| Αξία | 316 |
| Ονομασία | 304 πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 80 mm |
|---|---|
| Τεχνική | Ψυχρής έλασης / Θερμής έλασης |
| Δάχος | 80 χιλιοστά |
| Αξία | 304 |
| μέγεθος | 1500 * 6000 mm ή όπως απαιτείται |
| Ονομασία | Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα 304L |
|---|---|
| Techinical | Κρύο έλασμα |
| Δάχος | 0.5mm |
| Αξία | 304L |
| Επιφάνεια | Κρυοκύλινδρο |
| Ονομασία | 304 Νήματα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική | Κρύο τράβηγμα |
| Δάχος | 1mm 2mm |
| πρότυπο | ΑΣΤΜ |
| Εφαρμογή | Μέρη μηχανών ή βιομηχανία |
| Όνομα | 304 ακτίνα ανοξείδωτου Χ |
|---|---|
| Προδιαγραφές | 100*50*5*7 |
| Συσκευασία | Τυποποιημένη πλόιμη συσκευασία |
| Εφαρμογή | Κατασκευή |
| Βαθμός | 304 |
| Όνομα | 304 Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Πάχος | 2mm |
| Υλικό | 304 |
| Επιφάνεια | 2Β |