| όνομα | Σωλήνες 316L βελόνων ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τεχνική | Σωλήνες βελόνων |
| Πάχος τοίχων | 1MM |
| Βαθμός | 316L |
| Μήκος | 6 μέτρα |
| Ονομασία | 201 Πηνίο από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική | ΚΑΛΟΥΡΛΕΙΣΜΟΥΣ |
| Αξία | 201 |
| Χρώμα | Ασημένιο γκρι |
| Δάχος | 0.4mm 0.5mm |
| Ονομασία | Ελαστικές ταινίες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική | ΚΑΛΟΥΡΛΕΙΣΜΟΥΣ |
| Αξία | 201 |
| Χρώμα | Φυσικό Χρώμα Γκρι |
| Δάχος | 0.8mm 1mm |
| Ονομασία | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική | Κρυοσυσταθέντα |
| Αξία | 201 |
| Χρώμα | λευκό ασήμι |
| Δάχος | 1.2 χιλιοστά 1,5 χιλιοστά |
| Ονομασία | Διάταξη 400 Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική | Άγκυρο |
| Αξία | 410 420 430 |
| Χρώμα | Φυσικό γκρι |
| Δάχος | 0.18mm |
| Ονομασία | 430 Κινέζικες λωρίδες περιτυλίξεων από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική | Κρυοσυσταθέντα και βουρτσισμένα |
| Αξία | 430 |
| Χρώμα | 2Β |
| Δάχος | 0.6mm 0.7mm |
| Ονομασία | 410 σπείρες ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τεχνική | Αναψυγμένα και μαρμελάδες |
| Αξία | 410 |
| Χρώμα | 2B / BA |
| Δάχος | 2mm 3mm |
| Ονομασία | Στρογγυλοί από ανοξείδωτο χάλυβα 201 Στρογγυλοί από ταινίες SS της Κίνας |
|---|---|
| Τεχνική | Εναρμόνιση |
| Αξία | 201 J1 J2 J3 |
| Χρώμα | Σλιβέρ Φυσικό χρώμα |
| Δάχος | 3mm 4mm |
| Ονομασία | Κινέζικο εργοστάσιο κυλίνδρων από ανοξείδωτο χάλυβα 201 |
|---|---|
| Τεχνική | Επεξεργασία |
| Αξία | 201 J1 J2 J3 |
| Χρώμα | Φυσικό χρώμα λευκό γκρι |
| Δάχος | 0.5mm 0.6mm |
| Ονομασία | Στρογγυλοειδή από ανοξείδωτο χάλυβα SUS304L |
|---|---|
| Τεχνική | Κρύο κύλισμα |
| Αξία | SUS304L |
| Χρώμα | γκρίζο χρώμα |
| Δάχος | 0.6mm |