| Ονομασία | 316L σωλήνες βελόνων ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τεχνική | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Πάχος τοίχων | Προσαρμοσμένο |
| Αξία | 316L |
| Διάρκεια | 6m |
| όνομα | 316L χωρίς συγκόλληση σωλήνες ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τεχνική | άνευ ραφής |
| Πάχος τοίχων | SCH40 |
| Βαθμός | 316L |
| Μήκος | 6m ή ως απαίτηση του πελάτη |
| όνομα | 316L ορθογώνιοι σωλήνες σωλήνων ανοξείδωτου τετραγωνικοί |
|---|---|
| Τεχνική | ενωμένος στενά ή άνευ ραφής |
| Πάχος τοίχων | Πελάτη που απαιτείται σαν |
| Βαθμός | 316L |
| Μήκος | 6m ή ως απαίτηση του πελάτη |
| Ονομασία | S30500 Στροφή από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική | Κρύος ρόλος |
| Αξία | S30500 |
| Χρώμα | καθρέφτης |
| Δάχος | 0.5MM |
| Ονομασία | SUS316L περιέλιγμα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική | Αριθμός 1 ή κρύος κυλισμός |
| Αξία | SUS316L |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Δάχος | 0.45mm |
| Όνομα | 201 σωλήνες ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τεχνική | Καυτός - κυλημένος |
| Πάχος | 2mm100mm |
| Βαθμός | 201 |
| Επιφάνεια | No.1 |
| Όνομα | 310S σωλήνες ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τεχνική | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Πάχος | 2mm |
| Βαθμός | 310S |
| Μήκος | 6000mm |
| Ονομασία | 410 σπείρες ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τεχνική | Ατσάλι ατσάλι |
| Αξία | 420 |
| Χρώμα | 2Β |
| Δάχος | 0.8mm 1mm |
| Ονομασία | 430 Κινέζικες λωρίδες περιτυλίξεων από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική | Κρυοκύλινδρο |
| Αξία | 430 |
| Χρώμα | 2B / BA |
| Δάχος | 2mm 3mm |
| Ονομασία | 410 Τρίχες από ατσάλι |
|---|---|
| Τεχνική | Κρυοσυσταθέντα |
| Αξία | 410 420 430 |
| Χρώμα | 2Β ή όπως ζητείται |
| Δάχος | 00,7 mm 0,8 mm 0,9 mm |