| Ονομασία | Τρίχες από ατσάλι ατσάλινο 201 |
|---|---|
| Τεχνική | Άλλα από τα προϊόντα της κλάσης 8402 |
| Αξία | 201 |
| Χρώμα | Sliver White |
| Δάχος | 00,3 mm 0,5 mm |
| Ονομασία | σχοινί καλωδίων SS |
|---|---|
| Τεχνική | Τραβηγμένος στο κρύο |
| Διάμετρος | Κατασκευή βάσει αιτήματος |
| πρότυπο | SUS ASTM |
| Εφαρμογή | Εργοστάσιο |
| Ονομασία | 410 σπείρες ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τεχνική | Άλλα από τα είδη της κλάσης 8402 |
| Αξία | 410 |
| Χρώμα | χρώμα αγκίδων |
| Δάχος | 1 mm |
| Όνομα | 309S σωλήνες ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τεχνική | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Πάχος | 2mm |
| Βαθμός | 309s |
| Μήκος | 12M |
| Όνομα | Σπείρα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τεχνικός | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Βαθμός | 420 |
| Χρώμα | Φυσικό χρώμα |
| Πάχος | 0.25mm8mm |
| Όνομα | 201 χωρίς συγκόλληση σωλήνες ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τεχνική | ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Πάχος τοίχων | 1.65mm |
| Βαθμός | 201 |
| Μήκος | 6μ |
| Όνομα | 201 χωρίς συγκόλληση σωλήνες ανοξείδωτου 2B |
|---|---|
| Τεχνική | ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Πάχος τοίχων | 1.65mm |
| Βαθμός | 201 |
| Μήκος | 3m |
| Όνομα | 316L χωρίς συγκόλληση σωλήνες ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τεχνική | ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Πάχος τοίχων | 2.87mm |
| Βαθμός | 316L |
| Μήκος | 6μ |
| Όνομα | 316L χωρίς συγκόλληση σωλήνες ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τεχνική | ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Πάχος τοίχων | 3.38mm |
| Βαθμός | 316L |
| Μήκος | 6μ |
| Όνομα | 316L χωρίς συγκόλληση σωλήνες ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τεχνική | ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Πάχος τοίχων | 3.56mm |
| Βαθμός | 316L |
| Μήκος | 3m |