| Ονομασία | 201 φραγμός ανοξείδωτου |
|---|---|
| Υπερβολικό | 40 χιλιοστά |
| Εφαρμογή | Διακόσμηση, οικοδόμηση |
| Χρώμα | Φυσικό |
| Τεχνική | 8K |
| Ονομασία | φραγμός ανοξείδωτου 410 |
|---|---|
| Υπερβολικό | 45 mm |
| Εφαρμογή | Εφοδιασμοί επίπλων |
| Χρώμα | Γκρι |
| Τεχνική | καθρέφτης |
| Ονομασία | Σωλήνας 310S σωλήνων ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τεχνική | Ως απαίτηση |
| Πάχος τοίχων | SCH10 |
| Αξία | 316L |
| Διάρκεια | Προσαρμογή |
| Επιφάνεια | 2B, BA, HL, No.1, No.4, 8K |
|---|---|
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Διάρκεια | 10006000mm ή ως απαιτήσεις του πελάτη |
| Επεξεργασία | Ανόπτηση, πάστωμα, στίλβωση |
| Συσκευή | Τυπικό πακέτο ναυσιπλοΐας εξαγωγής |
| Ονομασία | Πηνίο από ανοξείδωτο χάλυβα 304 |
|---|---|
| Τεχνική | Θερμής έλασης |
| Κατηγορία χάλυβα | 304 |
| Χρώμα | Καθρέφτης |
| Δάχος | 3 χιλ. |
| Όνομα | χωρίς συγκόλληση σωλήνας ανοξείδωτου 201 |
|---|---|
| Τεχνική | ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Πάχος τοίχων | 3.91mm |
| Βαθμός | 201 |
| Μήκος | 6μ |
| Όνομα | 201 τετραγωνικός φραγμός ανοξείδωτου BA |
|---|---|
| Προδιαγραφή | 50*50mm |
| Χρήση | διακόσμηση |
| Επιφάνεια | ΒΑ |
| Βαθμός | 201 |
| Όνομα | χωρίς συγκόλληση σωλήνας ανοξείδωτου 201 |
|---|---|
| Τεχνική | ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Πάχος τοίχων | 3.68mm |
| Βαθμός | 201 |
| Μήκος | 6μ |
| Ονομασία | σχοινί καλωδίων SS |
|---|---|
| Τεχνική | Τραβηγμένος στο κρύο |
| Δάχος | Ως αίτημα του πελάτη |
| πρότυπο | EN ΜΒ ASTM |
| Εφαρμογή | Χρήση σε εργοστάσια |
| Ονομασία | Λουρίδα 304 ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τεχνική | Κρύο - που κυλά |
| Κατηγορία χάλυβα | 304 |
| Χρώμα | 2B ή φυσικός |
| Δάχος | 0.1mm |