| Όνομα | Σπείρα ανοξείδωτου 316 |
|---|---|
| Τεχνικός | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Βαθμός | 316 |
| Χρώμα | Αγκίδα |
| Πάχος | 0.25mm8mm |
| Ονομασία | SUS304 σπείρα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τεχνική | Κρύο κύλισμα |
| Αξία | SUS304 |
| Χρώμα | Γκρι |
| Δάχος | 0.8mm |
| Ονομασία | Φραγμός ανοξείδωτου 316 |
|---|---|
| Υπερβολικό | 50 χιλιοστά |
| Διάρκεια | 6000 mm ή βάσει των αναγκών του πελάτη |
| Εφαρμογή | Διακόσμηση, οικοδόμηση |
| Τύπος | Με βάση τις ανάγκες των πελατών |
| Ονομασία | 316 Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Προδιαγραφές | 100*100*6*8 |
| Συσκευή | Προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή | Κατασκευή |
| Χρώμα | Σλιβέρ |
| Ονομασία | 304L ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό |
|---|---|
| Υπερβολικό | 28 χιλιοστά |
| Εφαρμογή | Σχηματισμός |
| Χρώμα | Σκοτεινή Σίλβα |
| Τεχνική | Βουρτσισμένο |
| Ονομασία | Σωλήνες από χαλύβδινο |
|---|---|
| Τεχνική | Κρυοκύλινδρο |
| Αξία | SUS201 |
| Χρώμα | Φυσικό Χρώμα Γκρι |
| Δάχος | 1 mm |
| Ονομασία | 304L φραγμός γωνίας ανοξείδωτου |
|---|---|
| Δάχος | 5 χιλιοστά |
| Διάμετρο | 63 χιλιοστά |
| Εφαρμογή | ράφι αποθήκευσης |
| Χρώμα | Φυσικό |
| Ονομασία | Φραγμός γωνίας ανοξείδωτου 316 |
|---|---|
| Δάχος | 5 χιλιοστά |
| Διάμετρο | 40 χιλιοστά |
| Εφαρμογή | Κατασκευή κατοικίας |
| Χρώμα | Dark Sliver |
| Ονομασία | Γωνιακή ράβδος από ανοξείδωτο ατσάλι 316L |
|---|---|
| Δάχος | 6 χιλιοστά |
| Διάμετρο | 50 χιλιοστά |
| Εφαρμογή | Κατασκευή βιομηχανίας |
| Χρώμα | Φυσικό χρώμα |
| Ονομασία | 304L ατσάλινα |
|---|---|
| Προδιαγραφές | 125*60*6*8 |
| Συσκευή | προσαρμοσμένη συσκευασία |
| Εφαρμογή | Κατασκευή |
| Χρώμα | Φυσικό σχιστόλιθος |