| Ονομασία | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Δάχος | 4 χιλιοστά |
| Διάμετρο | 30 χιλιοστά |
| Εφαρμογή | Ζευκτόν στεγών |
| Χρώμα | Σλιβέρ |
| Όνομα | Υδρορροή 304 νερού ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πάχος | 1.5mm |
| Χρήση | Υδρορροή υλικού κατασκευής σκεπής |
| επιφάνεια | 2B |
| Βαθμός | 304 |
| Όνομα | 304 Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική | ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Πάχος | 3 χιλιοστά |
| Υλικό | 304 |
| Επιφάνεια | 2Β |
| Όνομα | 304 Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Πάχος | 2mm |
| Υλικό | 304 |
| Επιφάνεια | 2Β |
| Ονομασία | Ατσάλι αδιάβροχο |
|---|---|
| Δάχος | 5.5mm |
| Διάμετρο | 53 χιλιοστά |
| Εφαρμογή | Βιομηχανία, κτίριο, κατασκευή |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Δυνατότητα εκτύπωσης |
| Όνομα | 304 φραγμός δεκαεξαδικού ανοξείδωτου BA |
|---|---|
| Προδιαγραφή | 14 χιλιοστά |
| Χρήση | διακόσμηση |
| Επιφάνεια | ΒΑ |
| Βαθμός | 304 |
| Ονομασία | Στρογγυλοπίνακες SS 304 |
|---|---|
| Τεχνική | Κρύο - που κυλά |
| Κατηγορία χάλυβα | 304 |
| Χρώμα | Στίλβωση διαθέσιμη |
| Δάχος | 6mm |
| Ονομασία | 304 Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 655°C |
| Δάχος | 6.5mm |
| πρότυπο | ΑΙΣΙ |
| Επιφάνεια | cold-rolling |
| Ονομασία | Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα κλάσης 304 |
|---|---|
| υλικό | 304 |
| Δάχος | SCH 5S |
| Εξωτερική διάμετρος | 0.35-915mm |
| Επιφάνεια | BA |
| Ονομασία | 304 Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| υλικό | Άλλος χάλυβας |
| Δάχος | 5mm |
| Αξία | 304 |
| Επιφάνεια | 2Β, ψυχρά κυλούμενα |