| Ονομασία | Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Δάχος | 2 χιλιοστά |
| Αξία | 304 |
| Επιφάνεια | cold-rolling |
| Ονομασία | Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα κλάσης 201 |
|---|---|
| Υλικό | 201 |
| Δάχος | SCH 10S |
| Εξωτερική διάμετρος | 0.45-975mm |
| Επιφάνεια | Επιφάνεια καθρεφτών |
| Παράδοση | 3-5 ημέρες |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κατασκευή, διακόσμηση, βιομηχανία, μηχανικές, κ.λπ. |
| Ανεκτικότητα | ±0,01 mm |
| Σχήμα | Εικόνα |
| υλικό | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Όνομα | 304 Πηνίο από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική | Ψυχρής έλασης |
| Βαθμός | 304 |
| Χρώμα | ασήμι |
| Πάχος | 0.2mm6mm |
| Όνομα | 304 Πηνίο από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική | Ψυχρής έλασης |
| Βαθμός | 304 |
| Χρώμα | ασήμι |
| Πάχος | 0.2mm6mm |
| Ονομασία | Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα κλάσης 304 |
|---|---|
| υλικό | Άλλος χάλυβας |
| Δάχος | 2.3mm |
| Αξία | 303 |
| Επιφάνεια | 2Β |
| Ονομασία | Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Υλικό | Άλλος χάλυβας |
| Δάχος | 3.7mm |
| Αξία | 303 |
| Επιφάνεια | cold-rolling |
| Ονομασία | Ανοξείδωτο 304 Hairline πιάτων φύλλων που τελειώνουν |
|---|---|
| Τεχνική | Βουρτσισμένος |
| Δάχος | Προσαρμοσμένο |
| Αξία | 304 |
| Μέγεθος | 1220*2440mm |
| Ονομασία | 304 πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 0,4 mm |
|---|---|
| Τεχνική | Χειροποίητα |
| Δάχος | 0.4mm |
| Αξία | 304 |
| Μέγεθος | Σαν απαίτηση του πελάτη |
| Ονομασία | Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική | Αναψυγμένα και μαρμελάδες |
| Δάχος | 0.110mm |
| Αξία | ΣΥ304 |
| Επιφάνεια | Διαθέσιμα γυαλισμένα |