| Ονομασία | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα 8K πλάκα |
|---|---|
| Τεχνική | 8K επεξεργασμένος |
| Δάχος | 0,7 χλστ |
| Αξία | 304 |
| Μέγεθος | Σαν ανάγκες του πελάτη |
| Ονομασία | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική | Επεξεργασμένα μαλλιά |
| Δάχος | 5 χιλ. |
| Αξία | 304 |
| Μέγεθος | 1250 * 2500 χιλ. |
| Ονομασία | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική | Γυαλισμένος |
| Δάχος | 1,2 χιλ. |
| Αξία | 304 |
| Μέγεθος | 1500 * 6000mm |
| Όνομα | Ελασματοποιημένα εν ψυχρώ φύλλα ανοξείδωτου 309s |
|---|---|
| Techinical | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Πάχος | 0.3mm |
| Βαθμός | 309s |
| Επιφάνεια | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Ονομασία | 304 σπείρα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τεχνικός | ΚΑΛΟΥΡΛΕΙΣΜΟΥΣ |
| Αξία | 304 |
| Χρώμα | σχισμή |
| Δάχος | 0,2mm-8mm |
| Ονομασία | 201 Φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Techinical | Επικονικευμένα |
| Δάχος | 12 χιλιοστά |
| Αξία | 304 |
| Επιφάνεια | NO.1 |
| Ονομασία | Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα 316L |
|---|---|
| Techinical | Κρύο έλασμα |
| Δάχος | 8 χιλιοστά |
| Αξία | 316L |
| Επιφάνεια | Κρυοκύλινδρο |
| Όνομα | 201 φύλλα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Techinical | Καυτός - κυλημένος |
| Πάχος | 42mm |
| Βαθμός | 201 |
| Επιφάνεια | No.1 |
| Όνομα | 304 φραγμός γωνίας ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πάχος | 5mm |
| Πλάτος | 50mm |
| Εφαρμογή | Κατασκευή |
| Βαθμός | 304 |
| Όνομα | 304 ακτίνα καναλιών ανοξείδωτου |
|---|---|
| Ύψος | 50mm |
| Πλάτος ποδιών | 37mm |
| Εφαρμογή | Κατασκευή |
| Βαθμός | 304 |