| Ονομασία | Πηνίο από ανοξείδωτο χάλυβα 304 |
|---|---|
| Τεχνική | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Κατηγορία χάλυβα | 304 / 304L |
| Χρώμα | Καθρέφτης |
| Δάχος | 0.3mm |
| Όνομα | 304 φραγμός δεκαεξαδικού ανοξείδωτου BA |
|---|---|
| Προδιαγραφή | 12 mm |
| Χρήση | διακόσμηση |
| Επιφάνεια | ΒΑ |
| Βαθμός | 304 |
| όνομα | Το ανοξείδωτο καλύπτει 321 φύλλα Inox |
|---|---|
| Techinical | Θερμής έλασης |
| Πάχος | 12mm |
| Βαθμός | 321 |
| Τεχνική | No.1 επιφάνεια |
| Όνομα | 310S σπείρα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τεχνικός | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Βαθμός | 310S |
| Χρώμα | Φωτεινός |
| Πάχος | 0.25mm13mm |
| Όνομα | Σπείρα ανοξείδωτου 410 |
|---|---|
| Τεχνικός | Hot-rolled |
| Βαθμός | 410 |
| Χρώμα | Αγκίδα |
| Πάχος | 3mm14mm |
| Ονομασία | Πηνίο από ανοξείδωτο χάλυβα 316L |
|---|---|
| Τεχνική | Κρυοκύλινδρο |
| Αξία | 316L |
| Χρώμα | σχισμή |
| Δάχος | 0.25mm8mm |
| Όνομα | Σπείρα ανοξείδωτου 430 |
|---|---|
| Τεχνικός | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Βαθμός | 430 |
| Χρώμα | Φυσικό χρώμα |
| Πάχος | 0.25mm14mm |
| Όνομα | 309S σωλήνες ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τεχνική | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Πάχος | 60mm |
| Βαθμός | 309s |
| Μήκος | 12M |
| Όνομα | Ανοξείδωτο 304 υδρορροή στεγών |
|---|---|
| Προδιαγραφή | 1.5*1219mm |
| Χρήση | Υδρορροή βιομηχανίας |
| επιφάνεια | 2B |
| Βαθμός | 304 |
| όνομα | 8K πιάτα ανοξείδωτου 316L |
|---|---|
| Techinical | Γυαλισμένος |
| Πάχος | Προσαρμοσμένος |
| Βαθμός | 316L |
| Τεχνική | 8K επεξεργασμένος |